Srednja škola Blato ima najbolju kros momčad-blajske osnovke druge

Kategorija: Srednje škole Kreirano: 16 Studeni 2010 Objavljeno: 16 Studeni 2010

altDUBROVNIK / BLATO - Dana 12. studenog 2010. godine u Dubrovniku na stadionu Lapad održano je Županijsko prvenstvo u krosu za srednje škole. U konkurenciji deset srednjih škola u našoj županiji prvo mjesto je uvjerljivo osvojila ekipa Srednje škole Blato pod vodstvom prof. Nenada Šeparovića. Za ekipu su nastupili Danijel Barčot prvo mjesto, Deni Vlašić drugo mjesto, Goran Gugić šesto mjesto i Tomislav Kunjašić jedanaesto mjesto. Za plasman ekipe se boduju tri najbolja rezultata. Nakon ovog uspjeha ekipa je izborila nastup na regionalnom prvenstvu koje će se najvjerovatnije na proljeće držati u Zadru.

 

Dana 12. studenog 2010. godine u Dubrovniku na stadionu Lapad održano je županijsko prvenstvo u krosu za osnovne škole. U konkurenciji jedanaest osnovnih škola u našoj županiji nastupile su i dvije ekipe Osnovne škole Blato pod vodstvom prof. Gordane Šeparović. Ekipa učenica u sastavu Jelena Šeparović, Mirjana Bosnić, Lucija Šimunović i Antonija Bosnić osvojila je drugo mjesto (s istim brojem bodova kao i prvoplasirana ekipa iz Vele Luke, ali zbog boljeg plasmana treće trkačice prvo mjesto osvaja ekipa iz Vele Luke). Ekipa učenika u sastav Jurica Bosnić, Antonio Gavranić i Marin Stric-Ančić osvojila je šesto mjesto.

 

 alt

 

alt

 

alt

 

 

 

.....Since 1988... Tel. 020 715 584.....Mob.091 506 65 34
Novo! Novo! Novo! ........Na Autobusnom kolodvoru Korčula ....Telefon 715- 584

                                   

             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 

infograf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                              

                                                                                                                

 

 

 

TV Sport Danas

Od 10. svibnja 2010

Broj prikaza (hitova) članaka
8799283