ZAGREB  - Na bazenu u zagrebačkim Utrinama održan je tradicionalni 14.Međunarodni plivački miting ' SvPatrik' na kojem je sudjelovalo i  devetnaesteročlana ekipa KPK-a .

Opširnije:MITING SVETOG PATRIKA Laura Milina brončana na 25 leptir i ukupno 4. među 142 plivačice!

PLIVATON NOVI BONBON Pet medalja kapekaških plivačica

Kreirano: 05 Ožujak 2018
Objavljeno: 05 Ožujak 2018

SPLIT -  Pomalo u sjeni vaterpolskih događanja na Gojkovom bazenu svoj natjecateljski vikend odradile su i plivačice i plivači KPK. I to onih najmlađih… Sudjelovali su u Splitu na  natjecanju Plivaton Regije 1. U konkurenciji od preko 200 plivačica i plivača u kategoriji početnika s kojeg se kapekaška ekipa vratila sa pet osvojenih medalja.

Opširnije:PLIVATON NOVI BONBON Pet medalja kapekaških plivačica

SET OD PLIVAČKIH MEDALJA DESET Lauri dvije zlatne, Iskri, Ani i Mariji po jedna ! I još puno toga…

Kreirano: 24 Veljača 2018
Objavljeno: 24 Veljača 2018

SPLIT - Deset medalja od čega polovica onih najsjajnijih zlatnih i  brojni osobni rekordi … Rezultat je to mladih korčulanskih plivačica i plivača na danas održanom natjecanju 3.kola Otvorene Splitske lige.

Opširnije:SET OD PLIVAČKIH MEDALJA DESET Lauri dvije zlatne, Iskri, Ani i Mariji po jedna ! I još puno...

Kreirano: 19 Veljača 2018
Objavljeno: 19 Veljača 2018

HERCEG NOVI - Ana Farac osvojila je brončanu medallu na dvodnevnom plivačkom mitingu 23.Mimoza Kup, natjecanju održanom u Herceg Novom. Ana je u kategoriji kadetkinja , u utrci na 100 prsno stigla treća, te  uz novi osobni rekord osvojila brončanu medalju.

Opširnije:MIMOZA KUP 2018 Ana Farac 'ubrala brončanu mimozu'…Karmen i Nika osvojile 4.mjesta

Kreirano: 17 Veljača 2018
Objavljeno: 17 Veljača 2018

SPLIT - Dva prva i jedno  ukupno - treće mjesto ! To je učinak mladog korčulanskog  plivača Balda Jurišića na Otvorenom međunarodnom  prvenstvu Hrvatske u plivanju za osobe s invaliditetom  Croatia open 2018 koji se održava u Splitu, na kompleksu bazena Poljud.

Opširnije:BALDO PODEBLJAO POBJEDNIČKI SALDO Na Otvorenom PH-e prva mjesta na 50 slobodno i 50 prsno !