Žup. Prvenstvo Srednjih škola u stolnom tenisu:U Finalu SŠ Blato-SŠ Korčula 3:2

Kategorija: Srednje škole Kreirano: 14 Prosinac 2010 Objavljeno: 14 Prosinac 2010

altDUBROVNIK -  Dana  13. prosinca u Školskoj dvorani Gimnazije Dubrovnik je održano Županijsko prvenstvo u stolnom tenisu za mladiće. Sudjelovalo je osam ekipa podijeljeno u dvije skupine. U skupini ''B'' nastupila je Srednja škola Blato i osvojila prvo mjesto pobjedama protiv Gimnazije Metković  3:1, Privatne Gimnazije Dubrovnik 3:0 i Srednje škole Ploče 3:2. U polufinalu  su se sastali sa Gimnazijom Dubrovnik i pobijedili  3:2 te osigurali plasman u finale.

U prvoj grupi ekipa Srednje Škole Korčula je uvjerljivo savladala sve ekipe, a u polufinalu je bila bolja od Srednje škole iz Ploča. Tako su se u finalu susrele dvije škole sa otoka Korčule .  Nakon dramatičnog i uzbudljivog meča za nijansu je bila bolja ekipa Srednje škole  Blato i slavila rezultatom 3:2  i tako osvojila treći naslov Županijskog prvaka (otprije su slavili naslove u atletici i krosu). Za ekipu Srednje škole Blato nastupili su Goran Gugić, Edi Šeparović i Josip Žaknić. Voditelj ekipe je prof. Nenad Šeparović.