KORČULA VS TRILJ 11 razlike u 22 slike

Kategorija: Muški rukomet
Kreirano: 15 Travanj 2018
Objavljeno: 15 Travanj 2018

KORČULA - Foto album od 22 slike napravljene sinoć na zadnjoj ovosezonskoj domaćoj utakmici rukometaša Korčule i njihove pobjede protiv Trilj Pršutane Voštane ( 40:29)  pogedajte u Galeriji slika.

Opširnije:KORČULA VS TRILJ 11 razlike u 22 slike

Kreirano: 14 Travanj 2018
Objavljeno: 14 Travanj 2018

KORČULA - Na kraju nije bilo 'slatko' iako je pobjeda bila itekako slatka , već je bio -  triljski  Pršut iz Voštana protiv kojih su korčulanski rukometaši uzeli nove bodove…

Opširnije:ZA KRAJ SE POČASTILI PRŠUTOM U zadnjoj domaćoj utakmici Korčula bolja od Trilj Pršut Voštana 40:29

OPUZEN BOD EN Remi Opusa i Korčule ...26:26

Kreirano: 07 Travanj 2018
Objavljeno: 07 Travanj 2018

OPUZEN – Sa Neretve  korčulanski rukometaši vraćaju se sa jednim 'ulovljenim' bodom! Protiv Opusa u Opuzenu završilo je 26:26, iako su na odmoru korčulanski rukometaši krenuli sa lijepih četiri razlike (13:17) . No na kraju osvojili su jedan i to vrijedan bod jer su mogli u završnici ostat i  - bez njega...

Opširnije:OPUZEN BOD EN Remi Opusa i Korčule...26:26

Kreirano: 25 Ožujak 2018
Objavljeno: 25 Ožujak 2018
Napisao/la Žarko Klisura

KORČULA _ Domaći su jako loše ušli u utakmicu. U prvih 10 minuta obrana je igrala jako loše i vratar nije obranio nijedan udarac, tako da su gosti vodili 10:6. Tada trener Vereja  reagira i poziva minutu odmora nakon čega se mijenja situacija na terenu.  Domaći počinju igrati čvršće u obrani, što rezultira smanjivanjem vodstva i do kraja poluvremena preokretom rezultata, tako da poluvrijeme završava 19:17 za domaće.

Opširnije:LOŠE POČELI PA DOBRO ZAVRŠILI Rukometaši 'Korčule' bolji od Akademije 'Balić-Metličić' …31:26

REGIONALNA KADETSKA U Mostaru remi i pobjeda korčulanskih rukometaša

Kreirano: 19 Ožujak 2018
Objavljeno: 19 Ožujak 2018

MOSTAR - Pobjeda i remi... Učinak je to kadeta Rukometnog kluba 'Korčula' na jučer održanom 4.po redu turniru Regionalnog natjecanja u kojem znamo to mladi rukometaši nekoliko klubova iz BiH-e, Crne Gore i Hrvatske .

Opširnije:REGIONALNA KADETSKA U Mostaru remi i pobjeda korčulanskih rukometaša