Zahvala malonogometne momčadi Srednje škole Korčula

Kategorija: Srednje škole Kreirano: 16 Svibanj 2011 Objavljeno: 16 Svibanj 2011

altKORČULA - Nakon završenog Državnog prvenstva u malom nogometu za srednje škole koje se održalo u Solinu od 10. -12. svibnja moram zahvaliti mnogim simpatizerima našeg školskog kluba koji su na razne načine, materijalno ili nesebičnim odvajanjem svog slobodnog vremena pomogli da naša škola bude prva sa otoka Korčule koja je ikada otišla na Državno natjecanje iz malog nogometa. Zahvaljujem Vjeranu Filippiju za kupnju dresova, Vicku Ivančeviću (Leda d.o.o.) , Silvanu Kaporu na loptama, Edinu Zukiću na suđenju utakmica bez naknade, Gradu Korčuli i Franciju Steneku na osiguranim kartama za katamaran, a naročito Denisu Poši koji je sate i sate slobodnog vremena proveo na treninzima i putovanjima sa školskom ekipom .

Vana Veršić, prof. TZK 

 

 

.....Since 1988... Tel. 020 715 584.....Mob.091 506 65 34
Novo! Novo! Novo! ........Na Autobusnom kolodvoru Korčula ....Telefon 715- 584

                                   

             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 

infograf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                              

                                                                                                                

 

 

 

TV Sport Danas

Od 10. svibnja 2010

Broj prikaza (hitova) članaka
8818783