NULA ŠEST ZA LOŠ RASPLET Kapekaški kadeti protiv Mladosti za broncu

Kategorija: Vaterpolo Kreirano: 07 Srpanj 2018 Objavljeno: 07 Srpanj 2018

ZAGREB - Kadeti KPK će u borbu za  broncu na Završnici Kupa Hrvatske… Rasplet je do predzadnjeg dana turnira u kojem su se  poslijepodne u prvom polufinalnom susretu sastali su se službeni prvak i viceprvak Hrvatske, KPK i Jug CO.

Nažalost katastrofalan ulazak u utakmicu u kojem su 'jugaši'  poveli sa 6:0 odlučio je pobjednika i prvog finalistu Kupa. Uzalud su kasnije kapekaši 'došli sebi' odigrali drugu četvrtinu neriješeno, preostale dvije riješili u svoju korist, no nisu uspjeli napraviti čudo kao što im je to uspjelo u onom Finalu 'Toma Udovičića'... Veliki zaostatak iz prve četvrtine,  protiv igračkih jakih i 'klupom dužih' jugaša nije se dao nadoknaditi… Na kraju poraz 9:11 , što znači da će momci trenera Marjana Kosovića u sutrašnjoj utakmici koja će prethoditi  finalu igrati za 3.mjesto, odnosno u borbu za brončanu medalju protiv zagrebačke HAVK Mladost.

O pobjedniku ovogodišnjeg kadetskog Kupa Hrvatske odlučivati će u sutrašnjem finalu Jug CO i splitski Jadran koji je u današnjem drugom polufinalu pobijedio HAVK Mladost..

Četvorica kapekaša  današnjem  polufinalu postigli su po dva gola  - M. Duhović, T.Mozara, D.Čale i M. Čumbelić,  jednog je dodao D.Caktaš.  Kod pobjednika mrežu Roberta Fioreninija ( 10 obrana)  pogađali su Tolja 4, Zadro 3, Kolak 2 te Šimunović i Bjelopera po jedan.