BELVI IM OSTAO NA VI Dobar otpor ali ipak poraz od lidera …. KPK – Bellevue 6:10

Kategorija: Vaterpolo Kreirano: 13 Travanj 2018 Objavljeno: 13 Travanj 2018

KORČULA  - Opet je dubrovački 'Bellevue'  odnio pobjedu po krovom Gojkova bazena , ovaj put u 11.kolu 1. B vaterpolo lige i potvrdio lidersku poziciju na ljestvicu.

Krenulo je odmah loše za momčad trenera Emila Nikolića , 0:3 u prvoj četvrtini , onda i 1:5  da bi onda je uslijedilo kapekaško 'buđenje' i stizanje početkom treće četvrtine kada su došli na 5:5. Nažalost  ne preokreće se svaki dan 1:5, jer su gosti na čelu sa četvorkom rutinera, dvostrukih strijelacPaskojevićem, B.Vranješom,  Hrošikom i Sambrailom , ali vratarom Knezom do kraja  svojim iskustvom i rutinom stigla do novih bodova.

Nakon onih spomenutih 5:5 i potom minimalnog vodstva gostiju za kapekaše je bilo prilike da se možda ' nešto uzme'  ili eventualno oteža završnica utakmice favoritu ali se u tim trenucima razbranilo gostujućeg vratara, pa i odigralo pomalo mladenački brzopleto … U momčadi KPK ipak prvo ime vratar Davor Skokandić kojem smo izbrojili 14 obrana, a i kolega mu na drugoj strani Antun Knez imao jednak broj obrana. Zapljeskalo se u nekoliko navrata efektnim golovima gostujućem Josefu Hrošiku , bivšem slovačkom reprezentativcu,  ali jednom  i finoj 'šraubi' našem Tomu Denoblu.

KPK u 1.B  vaterpolo ligi nažalost još nikad nije pobijedio dubrovački Bellevue..

Za KPK se dvokolo nastavlje već sutra u subotu kada će u 12.00 igrati zaostalu utakmicu sa vaterpolistima 'Osijeka '