MITING SRĐAN I MAKSIM Kapekaških 13 medalja od čega 4 zlatne !

Kategorija: Plivanje Kreirano: 17 Srpanj 2018 Objavljeno: 17 Srpanj 2018

TREBINJE -  Protekle nedjelje , na dan kada se igrala i ne samo nogometna 'utakmica svih utakmica ' mlada kapekaška plivačka ekipa odrađivala je obavezu svog prvog sudjelovanja na Međunarodnom mitingu u Trebinju .

Riječ je Plivačkom mitingu  'Srđan i Maxim'  na kojem je sudjelovalo  279  natjecatelja  iz 23 kluba  iz  Crne Gore, Srbije, Turske, Makedonije,  Hrvatske  i Bosne i Hercegovine.  U takvoj konkurenciji  kapekaške plivačke snage u raznim kategorijama i disciplinama osvojile su 13 medalja. Petero njih osvojilo je  po dvije medalje, a troje po jednu.

Najuspješnija je bila Karmen Fabris koja se dva puta penjala na najviše mjesto postolja radi primanja dviju zlatnih medalja i to u disciplinama 100 slobodno i 50 prsno.

Do nje pak Laura Milina sa zlatom na 100 slobodno i srebrom na 50 delfin,  pa Ana Franić sa zlatom na 100 leđno i broncom na 100 slobodno,  te Petar Belić koji je zlatnu medalju osvojio pobijedivši na 100 leđno.

Jako dobra bila je i Hana Muminagić okitivši se sa dva srebra  i to utrkama na 100 slobodno i 50 prsno. Toni Grbin osvojio je srebro na 400 slobodno i broncu na 100 slobodno, a medalju su u Korčulu donijeli još i Dino Šain srebrnu na 50 prsno, te  Ana Farac brončanu također na 50 prsno.

Za kapekašku plivačku ekipu još su plivali Paula Blitvić, Katija Sessa i Antea Andrijić koji su usprkos dobrim rezultatima ovaj put ostali bez pobjedničkog postolja.

Fotografija Naslovnice: Petar Belić, zlato na 100 leđno

Fotografija ispod: Kapekaška ekipa u Trebinju