SEDAM KATEGORIJA NA OSMOM TURNIRU Održan klupski turnir i Završnica Ljetnog teniskog kampa TK 'MOT' FOTO

Kategorija: Tenis Kreirano: 10 Rujan 2019 Objavljeno: 10 Rujan 2019
Napisao/la Tenis klub MOT

ISTRUGA - Protekli četvrtak, petak i subotu (5./6. i /7 rujna), u uvali Istruga,  igrao se  smo završni turnir Ljetnog teniskog kampa ,ujedno i naš osmi klupski turnir po redu.Mečevi su se igrali od ranog jutra pa do kasno popodne te su polaznici roditeljima i gledateljima demonstrirali naučene tehničko-taktičke vještine.

Počevši borbom na terenu, mečevi su završavali čvrstim stiskom ruke protivniku.Sportski žar, zamijenio je dječji smijeh i zajedničko igranje nakon meča.  Čestitamo svim polaznicima naše škole tenisa, ali i našim novim članovima kojima sigurno nije bilo lako po prvi put izaći pred publiku i igrati mečeve .Igralo se je u 7 kategorija, a rezultati su:

 

CRVENA LOPTA

Glavni turnir:

1.Mjesto: Neno Šain

2.Mjesto: Jakov Baničević

3.Mjesto : Frencis Mašković

Utješni turnir

1.Mjesto: Franko Pecotić

2.Mjesto: Marino Bosnić

3.Mjesto: Šimun Tomić

 

NARANČASTA LOPTA

1.jakosna grupa

Glavni turnir

1.Mjesto: Ema Baničević

2.Mjesto: Mia Agović

3.Mjesto: Ela Marelić

Utješni turnir

1.Mjesto: Lea Šeparović Torres

2.Mjesto: Mateo Žanetić

3.Mjesto: Iris Dragojević

 

2.jakosna grupa

Glavni turnir

1.Mjesto: Mateo Oreb

2.Mjesto: Dorian Rosić

3.Mjesto: Petar Milat

Utješni turnir

1.Mjesto: Nikola Franulović

2.Mjesto: Danijel Milat

3.Mjesto: David Bačić

 

ZELENA LOPTA

CURE

ZLATNI TURNIR

1.Mjesto: Matea Boroe

2.Mjesto: Paola Bosnić

3.Mjesto: Dragana Andrijić

 

SREBRNI TURNIR

1.Mjesto: Nevena Žuvela

2.Mjesto: Ela Bosnić

3.Mjesto: Julija Favro

 

BRONČANI TURNIR

1.Mjesto: Lena Dragojević

2.Mjesto: Franka Žaknić

3.Mjesto: Lucija Baničević

 

DJEČACI

ZLATNI TURNIR

1.Mjesto: Petar Kovačić

2.Mjesto: Ivan Martin Baničević

3.Mjesto: Roko Šain

 

SREBRNI TURNIR

1.Mjesto: Frano Pecotić

2.Mjesto: Jakov Radovanović

3.Mjesto: Vičenco Grego

 

BRONČANI TURNIR

1.Mjesto: Milan Joković

2.Mjesto: Luka Donjerković

3.Mjesto: Sandro Grego

 

 ŽUTA LOPTA

CURE 

Glavni turnir

1.Mjesto: Rina Žuvela

2.Mjesto: Antonia Pecotić

3.Mjesto: Tina Tomašić

 

Utješni turnir

1.Mjesto: Klara Ivana Pecotić

2.Mjesto: Josipa Bleuš

3.Mjesto: Lucija Franulović

 

DJEČACI

Glavni turnir

1.Mjesto: Neno Pecotić

2.Mjesto: Ivan Bošković

3.Mjesto: Petar Perković

 

Utješni turnir: 

1.Mjesto: Petar Joković

2.Mjesto: Ivan Boroe

3.Mjesto:Luka Marinović

 

U subotu navečer, imali smo svečanu dodjelu nagrada, nakon koje smo se svi počastili i podružili. 

Ovim putem, zahvaljujemo se hotelu Aminess lume na dozvoli korištenja igrališta.Hvala TZO Smokvica na posudbi stolova i klupica.Hvala svim roditeljima koji su pomogli u realizaciji ovog događaja.

...Nastavljamo sa radom te se okrećemo jesenskom dijelu gdje nas čekaju brojna uzbuđenja, ali krenimo prvo sa Regionalnim mastersom do 10 godina(16 najboljih u Dalmaciji) na kojeg se je, kao najmlađi sudionik, plasirala naša Tina Tomašić, a koje se igra ovaj tjedan u Splitu.

 Do sljedećeg puta, Sportski pozdrav iz TK MOT-a

 

 

 

 

.....Since 1988... Tel. 020 715 584.....Mob.091 506 65 34
Novo! Novo! Novo! ........Na Autobusnom kolodvoru Korčula ....Telefon 715- 584

                                   

             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 

infograf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                              

                                                                                                                

 

 

 

TV Sport Danas

Od 10. svibnja 2010

Broj prikaza (hitova) članaka
8544786