RITA BILIŠ 'CRO STAR' MOSTARA Najbolja Hrvatica mostarskog polumaratona! Jedva čekam utrku 'Wings for life' u Zadru !

Kategorija: Atletika Kreirano: 23 Ožujak 2019 Objavljeno: 23 Ožujak 2019

MOSTAR – Današnji mostarski  polumaraton bio je drugi naše Rite Biliš u samo sedam dana, ali još uspješniji od zadnjeg njenog zagrebačkog…

U ukupnom poretku Riti je pripalo 7.mjesto među ženama, ukupno 70-ta među 608 natjecatelja… A ono pak najzvučnije je to da je po plasmanu najbolja među Hrvaticama! U cilj je Rita ušla u vremenu 1:39:22. Opet naravno bila , više nego zadovoljna..

'Znala sam da će bit naporno, završila sam utrku kao sedma žena i ponovila jako dobar rezultat iz Zagreba. Super sam zadovoljna i nastavljam s pripremama za najdražu mi utrku, Wings for Life,  u Zadru, 5.svibnja  Jedva čekam!' rekla nam je po povratku iz Mostara.

Ženska pobjednica bila je Olivera Jevtić iz Srbije (1:18:57), dok je kod muškaraca pobjednik bio Kenijac Samuel Kiplimo (1:08:25)