Ostali sportovi

ZAVRŠILA 3. ROZARIADA Svi rezultati u svim sportovima , pobjednici, nositelji medalja ...

Kategorija: Ostali sportovi Kreirano: 03 Listopad 2016 Objavljeno: 03 Listopad 2016
Napisao/la Admin

VIGANJ – Završila je  3. po redu viganjska 'Rozariada' koja je ove godine ukupila  217 natjecatelja + 67 natjecatelja u Maloj Rozariadi – sveukupno 284 natjecatelja  ,a toliko broji i broj stanovnika Viganj!  Velike čestiteke organizatorima, volonterima na još jednom doista vrhunski odrađenom, ne samo sportskom već i tursitičko-promotivnom poslu.

 

 

 Svi postignute sportske rezultate ovogodišnje ' Viganjske Olimpijade' , sa imenima  pobjednika i  nositelja pehara i medalja možete vidjeti u nastavku:

 

MALA ROZARIADA

 

·        JEDRENJE KLASA OPTIMIST:

·        1. Bartol Bundić

·        2. Jadran Ortolio

·        3. Ivan Ravlić

·        UTRKA 100 METARA

·        1.Stela Njakara

·        2.Eva Nikpaljević

·        3.Anamarija Radovančić

1.Nikša Pavić

2.Hulio Pamić

3.Marino Bogoje

 

·        MALI NOGOMET

·        1. Viganj A

·        2. Orebić A

·        3. Viganj B

 

ROZARIADA

  •  

·        RIBANJE

·        1. Ekipa Nenada Suhora (16.6 kg) (Nenad, Lana, Sandra Suhor I Antonija Kapor)

·        2. Ekipa Noe Šeparović (8,5 kg) Ivo I Noa Šeparović, Mirtja Bašić Njakara

·        3. Ekipa Crni Asfalt (4,65 kg) (Josip Tomašić, Ante Didi Šestanović I Teo Opačak)

·        NAJTROFEJNIJI ULOV

·        Ekipa Tim Granica

·        NAJBOLJI BRODET

·        Ekipa Nenada Suhora

 

·        BOĆANJE

·        1. Ekipa Bililo

·        2.Ekipa Kneže/Račišće

·        3. Ekipa MI

 

·        ŠAH

·        1. Slaven Njakara I Johan Konig

·        2.Anton Grego

·        3. Marko Galiot

 

·        BICIKLIZAM 18km

·        1. Alen Liković 57m45s

·        2. Jozo Perkušić 58m44s

·        3. Dalibor Jurović 1h11s

Posebna nagrada 11 godišnjem Vidu Kapiteliju

 

·        TREKING UTRKA PELJEŠAC TRAIL

·        OSVAJANJE GRADA – NAKOVANA – 13 km

·        žene

·        1. Natasha Perkušić 1h50m40s

·        2. Julieta Montalban Mejia 1h56m45s

·        3. Vida Zrnačić i Isidora Kajzogaj 2h06m30s

 

17. zadnja Josipa Silić 4h

djeca

 

1.     Denny Lulak 1h50m

2.     Ivan Julio I Karlo Pamić 2h16m

muški

 

1.     Denny Lulak - 1h50m - APSOLUTNI POBJEDNIK (13 godina)

2.     Dušan Ivanišević 1h 56m 25 s

3.     Matko Medak 2h3m10s

 

·        OSVAJANJE ILIJE 28 km

žene

1.     Marina Maslek 4h36m

2.     Azra Kaljanac 5h36m

muški

1.     Danijel Krstulović Opara 3h5m

2.     Lukša Lukšić 3h 33 m

3.     Boris Koračak 3h38m

 

STOLNI TENIS

 

1. Ivica Kopić

2. Lukša Smolić

3. Ivan Antonović

 

MALI NOGOMET

 

1. Korčula

2.     Trpanj

3.     Orebić

 

Najbolji strijelac Tomislav Prižmić

Najbolji golman Luka Skokandić

 

 

KARTE  (Briškula/Trešeta)

 

1.     Silić/Matić - Račišće

2.     Ivanković/Luketin - Lovište

 

FOTO: Rozariada 

 

 

 

 

 

.....Since 1988... Tel. 020 715 584.....Mob.091 506 65 34
Novo! Novo! Novo! ........Na Autobusnom kolodvoru Korčula ....Telefon 715- 584

                                   

             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 

infograf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                              

                                                                                                                

 

 

 

TV Sport Danas

Od 10. svibnja 2010

Broj prikaza (hitova) članaka
8462467