Ostali sportovi

ROZARIADA PREGRŠT DOGAĐANJA Poznati četvrtfinalisti stolnog tenisa, Finale MNT-a Korčula-Orebić…Startaju trial i biciklistička utrka

Kategorija: Ostali sportovi Kreirano: 01 Listopad 2016 Objavljeno: 01 Listopad 2016
Napisao/la Ivan Pamić

VIGANJ – Jučerašnjio dan na viganjskoj 'Roariadi bio je dan od stolnoteniskih i malonogometnih utakmica. Igrali su se stolnoteniski susreti za prolazak u četvrtfinale, iz svake od 4 skupine prošlo je po dva natjecatelja i to:

Skupina 1. Lukša Smolić i Svetko Bikić

Skupina 2. Ivan Antunović i Mirko Grbavac

Skupina 3. Ivica Kopić i Marko Kopić

Skupina 4. Mario Goreg i Niko Bikić

Danas u subotu u 17 sati križaju se skupine 1 i 2, te 2 i 3. Odmah nakon četvrtfinale idu polufinala i finale.

Jučer su igrane polufinalni malonogometni susreti. Korčulani su u prvoj utakmici svladali Lovištane sa 4:2, dok su Trpanjci lako svladali Orebić sa 5:0. Finale MNT održati će se danas u subotu u 19h.

Osim finalnih utakmica stolnog tenisa i malog nogometa, subota je puna pregršt uzbuđenja …Već s početkom u 9 sati kreću prijave za Pelješac trail sa dvije utrke , te biciklističke utrke Viganj – Orebić..