SLOGA IM IPAK SLOŽILA PORAZ U Mravincima pobjeda domaćina protiv zmajeva 5:3

Kategorija: Nogomet Kreirano: 01 Prosinac 2019 Objavljeno: 01 Prosinac 2019

MRAVINCE  -  Čak osam golova vidjeli su danas gledatelji na utakmici 15.zadnjeg kola jeseni na igralištu Glavica između domaće Sloge i BŠK Zmaj.

Domaćin je u prvom poluvremenu najprije  imao uvjerljivo vodstvo od 2:0 golovima Toni Katića (11) i najboljeg golgetera 3.HNL-e  Marija Marovića (19) . No do poluvremena korčulanski zmajevi u samo deset minuta  uzvratili i okrenuli rezultat golovima Marija Marića dva puta  u 35.i 37.minuti, te autogolom Branimira Borozana (43) na odmor otišli golom prednosti (2:3).

U drugom dijelu Sloga je međutim došla do svog velikog preokreta. Najprije je u 54.minuti izjednačio Mario Marović svojim drugim golom, da bi  Tomislav Copić u 75.minuti doveo domaćina u vodstvo 4:3. Do kraja momčad trenera Siniše Jalića   je drugim golom Tonija Katića i pobjedom 5:3 došla do tri boda.

Nakon završenog  jesenskog dijela natjecanja BŠK Zmaj zauzima  13.mjesto na ljestvici sa 17 osvojenih bodova. Zadnjoj Neretvi momčad trenera Marina Mikca bježi devet bodova, dok od predzadnjih Vodica ima pet bodova više.

Proljetni dio natjecanja nastavlja se 23.veljače 2020 .g. U prva dva proljetna kola klub sa Zlinja u oba gostuje - kod Kamena u Ivanbegovine i Hrvaca, a nakon toga u prvoj domaćoj utakmici dočekuje Jadran LP.