LEVANAT OTPUHAO ENKELA Pobjeda Faraona u Stonu, Grk na Haštriću bolji od Rata

Kategorija: Nogomet Kreirano: 03 Studeni 2019 Objavljeno: 03 Studeni 2019

U kolo broj 3. u 2.Županijskoj nogometnoj ligi važne gostujuće  pobjede ostvarili su Putniković i Faraon, dok je na Haštriću Grk minimalnim rezultatom pobijedio Rat.

Putniković se iz Popovića i utakmice protiv , do ovog kola stopostotnog Enkela vraća sa pobjedom! Gol vrijedan tri boda za Putniković postigao je  Romano Levanat u 70.minuti.

Golom u istoj  70. minuti i istim rezultatom slavio je Grk na svom Haštriću protiv susjeda Rata iz Kune,a strijelc je bio Darko Škobić.

Na obnovljenoj stonskoj  Batali gostovao je pak Faraon iz Trpnja i uvjerljivo slavio protiv SOŠK 1919. U pobjedi 4:1 strijelci za Trpanjce bili su Luka Koludrović (26), Josip Ivandić (54), te dva puta Jakov 'Žak' Palihnić i to oba iz kaznenih udaraca ( 78. i 90.minuta)

Omladinac je u ovom kolu bio slobodan.

Rezultati 3.kolo: SOŠK 1919 – Faraon 1:4, Grk – Rat 1:0, Enkel  – Putniković 0:1

Poredak: Omladinac 6 (2),  Grk 6 (3) , Faraon 6 (3), Enkel  6 (3), Putniković 3 (2),  Rat  0 (3),  SOŠK 1919 0 (2),

U 4.kolu 10.studenog u 14.00 sati igraju:  Rat – SOŠK 1919, Putniković – Grk, Omladinac – Enkel. Slobodan je Faraon.