ZMAJEVI USPJEŠNO PREŠLI NERETVU Preokrenuli 0:2 i osvojili tri velika boda ! Neretva- BŠK Zmaj 2:3

Kategorija: Nogomet Kreirano: 02 Studeni 2019 Objavljeno: 02 Studeni 2019

METKOVIĆ  - 'Bitka na Neretvi' je - dobivena…! Sa Igrališta Iza Vage 'zmajevi' se  vraćaju sa velika - tri boda !

Nakon četiri poraza u nizu  konačno su stigli do pobjede, u jednoj za njih, ali i protivnika iznimno važnoj utakmici za odmak od opasne zone, pobjeda koja 'crvenim' za samopouzdanje u novim teškim ispitima znači i više od tri boda…

A nije  baš  tako izgledalo nakon prvih četrdesetipet minuta igre. Neretva je na odmor otišla uvjerljivim vodstvom od 2:0 golovima Domagoja Kurana (10) i Luka Bubala (33)...  A onda su u dvadesetak minuta nastavka 'crveni'  potpuno preokrenuli rezultat.

Već u prvoj minuti drugog poluvremena smanjio je Domagoj Zovko. Potom je Mario Marić u 57.minuti  izjednačio na 2:2 , da bi zmajevi drugim golom Domagoja Zovko u 65.minuti  došli do potpunog preokreta kojeg su sačuvali do kraja utakmice.

Bila je to i prva pobjeda trenera Marka Jurića na klupi BŠK Zmaj.

Nakon današnjeg nepotpunog kola BŠK Zmaj ima 11 bodova i drži 12.mjesto sa pet bodova više od zadnje 16. Neretve.

U slijedećem 12.kolu 10.studenog BŠK Zmaj će ugostiti  RNK Split.

11. kolo 3.HNL-jug

Neretva – BŠK Zmaj 2:3 (2:0)

Rezultati današnjih utakmice: Zagora – Zadr 3:0, Vodice – Jadran LP 1:1, Neretv – BŠK Zmaaj 2.3, Split – Sloga 3.1, GOŠK  Dubrovnik 1919 – Primorac 3:0, Junak – Hrvace 3:2.