FARAONOV TROFEJ ZA JUBILEJ Slavljenik pokleknuo u 'ruletu' jedanaesteraca...Orebić pobjednik

Kategorija: Nogomet Kreirano: 03 Listopad 2019 Objavljeno: 03 Listopad 2019

TRPANJ – Završen je 'Faraonov trofej' , turnir odigran u  okviru  proslave stogodišnjice  Nogometnog kluba 'Faraon' iz Trpnja. U finalnoj utakmici susjedi iz Orebića jučer su na 'Oliverovom igralištu'  bili bolji od domaćina i to nakon izvođenja jedanaesteraca

U devedeset  minuta igre rezultat je bio 1:1.  Nogometna momčad trpanjskog slavljenika imala je sve do 80. minute vodstvo, a onda su Orebićani uspjeli izjednačiti  i potom u 'ruletu' udaraca sa bijle točke  ipak bili sp(r)etniji i osvojili pobjednički pehar.

Poveo je Faraon u prvom poluvremenu nakon ubačaja sa desne strane glavom je poentirao Bruno Koludrović, da bi u već spomenutoj  80.minuti  Orebić izjednačio golom Blaga Rosa iz slobodnog udarca.

Utakmica za 3.mjesto između Rata iz Kune i BŠK Zmaj nije odigrana.

Završna i zapravo središnja proslava velike 'Faraonove' obljetnice održat će se u Trpnju u subotu 12.listopada na Svečanosti koja će biti održana u Caffe baru 'Betula' u starom dijelu Trpnja. Tom prigodom  bit će  otvorena izložba fotografija i promocija dokumentarnog filma  o 100 godina Nogometnog kluba ' Faraon' autora Olega Weisza, te dodijeljene zahvalnice bivšim i sadašnjim članovima kluba.