SVAKOME PO GOL I BOD U 26.kolu 3.HNL-jug Jadran LP – BŠK Zmaj 1:1

Kategorija: Nogomet Kreirano: 04 Svibanj 2019 Objavljeno: 04 Svibanj 2019

PLOČE  - U srijedu su u Blatu nakon remija ispali u Kupu,a danas opet, ovaj put u prvenstvenom srazu protiv Pločana opet neriješeno ali sada je čini se za BŠK Zmaj ispalo ipak- puno bolje...

Protiv domaćina Jadran LP-a sedmoplasirane momčadi lige 'zmajevi' su danas odigrali 1:1 . Po kiši koja je padala cijelim tijekom utakmice prilika je bilo i na jednoj i na drugoj strani. Na raju jedan gol i jedan bod svakome… Poveli su Pločani golom Ivana Raiča u 24.minuti ,a izjednačio je odmah početkom drugog dijela u 46.minuti svojim sedmim prvenstvenim golom Jakov Marinović .

Četiri kola prije kraja  'crveni' se i dalje nalaze na 12.mjestu ljestvice sa osvojenih 30 bodova. Što se 'Zmajeva susjedstva' tiče  ispred njih je na 10.mjestu Neretva (36), 11.Neretvanac (32), a iza njih su 13.Zagora  (26), 14.RNK Split (24), 15.Primorac Stobreč (24), 16. Imotski (22)

U slijedećem 27.kolu 'crveni na Zlinjama dočekuju Croatiu iz Zmijavaca. Slijedi im gostovanje kod GOŠK Dubrovnika 1919, potom kod kuće RNK Split , te u zadnjem kolu gostuju Imotskom.

Rezultati 20.kola: Primorac BNM - Neretva 2:0, Neretvanac - Primorac 5:1, Junak - Zagora 3:1,  Imotski - Urania 3:2, Split - Uskok 3:3, GOŠK - Kamen 1:0, Jadran LP - BŠK Zmaj 1:1 . Sutra igraju Croatia