NA KLISU SE TEŠKO POSKLIZNULI Uskok – BŠK Zmaj 7:1

Kategorija: Nogomet Kreirano: 06 Listopad 2018 Objavljeno: 06 Listopad 2018

KLIS  - Debelo su se poskliznuli  zmajevi danas na kliškim stijenama i doživješi teško prizemljenje i pad sa tamošnje tvrđave  … Čak 7:1 završilo je u korist Uskoka , povratnika nakon punih pet sezona u 3. HNL-jug !

Već do poluvremena bilo je sve više nego jasno (3:0)... U nastavku je u redovima 'crvenih 'očito uslijedio  kompletni raspad sustava što je rezultirali -  i rezultatskom  katastrofom.Istina igrali su Blaćani bez Škarića, Vrkića i J.Šeparovića , ali sa prinovama  Milinom, Kešinom i Tomasom , ali se ovako težak poraz ipak nije očekivao...

U više nego uvjerljivoj pobjedi domaćih golove su postigli Pleština u 12. i  46.min, Mihovilović u 14., Zeljković 16. i  82.min,  Vrdoljak u 51. i  Teklić 61.minuti , dok je počasni gol za zmajeve postigao Šešlija u 85.minuti.

Bila je to inače sedma utakmica Uskoka i BŠK Zmaj od kada su tu jesen 2010.g. odigrali prvu međusobnu trećeligašku utakmicu. Sa ovom današnjom pobjedom Uskoka omjer je sada izjednačen -  po tri pobjede jednih i drugih uz jedan remi.