U SELEKCIJI DALMACIJE Igrao Hrvoje Terzić, a u županijskim selekcijama igrali još i Jakov Protić, Josip Šimunović, Marko Curać, Karlo Jurić i Marin Batarilo

Kategorija: Nogomet Kreirano: 10 Svibanj 2018 Objavljeno: 10 Svibanj 2018
Napisao/la Nenad Kosović

SPLIT – Jučerašnjom  utakmicom odigranom na  Stadionu Poljud  u Splitu između Selekcija Dalmacije i vršnjaka splitskog Hajduka završene je prva faza ovosezonskih aktivnosti Nogometnih selekcija  U-14 i U-13 naše županije.

 U selekciju  U-14 Dalmacije u ovoj završnoj utakmici sa našeg područja je izabran i igrao je Hrvoje Terzić iz  BŠK Zmaj , a utakmica je završila pobjedom  Hajduka 3:2.

Prethodno su selekcije  U-14 i U-13 Dubrovačko-neretvanske županije odigrale i tri kola međužupanijskog  natjecanja.

U selekciji  U-14  (2004.g.) naše županije bila su izabrana trojica mladih nogometaša sa našeg područja , uz Hrvoja Terzića , još su igrali  Jakov Protić  i Josip Šimunović iz BŠK Zmaj .  Selekcija je u tri  utakmice imala učinak od dva  poraza  ( Šibensko-kninska  0:1 , Splitsko-dalmatinska 2:3) i jedne pobjede  protiv Zadarske županije u Pakoštanima  2:0 . U utakmici protiv Splitsko-dalmatinske županije po jedan gol postigli su Hrvoje Terzić i Jakov Protić.

U selekciji U-13 Dubrovačko-neretvanske županije  ( 2005.g.)  igrala su pak trojica mladih nogometaša - Marko Curać , Karlo Jurić i Marin Batarilo svi iz NK Žrnovo.  Selekcija je pritom ostvarila jedan remi, jednu pobjedu i jedan poraz   (Zadarska 2:2 , Splitsko-dalmatinska  1:2, Šibensko-kninska  3:3)

' U svim utakmicama u obje selekcije pozvani igrači iz naših klubova ostavili su jako dobar dojam i najbolji način prezentirali naš Nogometni centar , svoje klubove i vlastiti nogometni talent - rekao nam je Igor Gudelj, koordinator  ŽNS-a za NC Lastovo-Korčula-Pelješac.

Prema prije utvrđenom rasporedu  od rujna do prosinca trebala bi se odigrati i tri kola međužupanijskih utakmica za selektivno godište 2005.g. i pred-selektivno 2006.g.  

.....Since 1988... Tel. 020 715 584.....Mob.091 506 65 34
Novo! Novo! Novo! ........Na Autobusnom kolodvoru Korčula ....Telefon 715- 584

                                   

             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 

infograf

 

 

 

 

 

 

 

                      

TV Sport Danas

Od 10. svibnja 2010

Broj prikaza (hitova) članaka
7829518