LUMBARDI SLATKO PROTIV LJUTE Antunjani u zadnjoj minuti sa dva gola do boda!

Kategorija: Mali nogomet Kreirano: 12 Siječanj 2020 Objavljeno: 12 Siječanj 2020

GRUDA - Uspješan početak nove godine za dvije  korčulanske momčadi u jučerašnjem nastavku Županijske futsal lige.  Sa gostovanja u Konavlima Lumbarđani se vraćaju pobjedom protiv  Jadrana, a Sveti Antun osvojenim  bodom protiv Čilipa.

Lumbarđani su do novih gostujućih bodova došli protiv Jadrana  iz Ljute pobjedom  3:1. Konačni rezultat ujedno je i rezultat poluvremena, dakle u drugom dijelu golova nije bilo. Golove za pobjedu Lumbarde postigli su  Mario Milina, Dino Špaleta i Antonio Petrović, dok je strijelac za momčad iz Ljute bio Kristijan Ojurević.

Za MNK Lumbrada su igrali:

Dominik Jurjević, Dino Špaleta, Antonio Ivanković, Arijan Pandurica, Mario Milina, Antonio Petrović, Mario Stojan – Voditelj Stipe Bezek,

Uzbudljivu pak završnicu odigrali su malonogometaši Svetog Antuna protiv Čilipa. Protivnik je minut prije kraja utakmice drugim golom Nika Drobca poveo 3:1, da bi Antunjani u zadnjih šezdeset sekunda uspjeli postići dva gola preko Ivana Tomića i Davida Jurića  i osvojiti gostujući bod. Još su po jedan gol sa svake strane postigli Roko Tarle i Nino Njire

Za MNK Sveti Antun su igrali: Dorijan Aljinović, Ivan Tomić, Vlaho Stanišić, Roko Tarle, Teo Borovina, Matej Bokšić, David Juri – Voditelj Armano Marelić .

Nakon 9.kola na ljestvici je u vodstvu Cavtat sa 25 bodova (9) , ispred Rive Slano 21 (8), te Pridvorja i Dube konavoske sa 19 (8) , itd.

Među 17momčadi Lumbarda drži 8.mjesto sa 15 (9) bodova,a  jedna od dva prva susjeda na 9.mjestu im je Sveti Antun sa 10(8) bodova.

U slijedećem kolu  korčulanske momčadi su domaćini  Pod Balonom. Lumbarda dočekuje Dubu Konavosku, a igrače Svetog Antuna očekuje utakmica protiv  Jadrana.

Naslovnica: Antonio Petrović, jedan od strijelaca za Lumbardu protiv Jadran iz Ljute

Snimio: N.Kosović