NAKON PLATINUMA OD ANTUNJANA PAO I PLAT A lumbarajske futsal snage protiv 'Dunave' uspješno 'navigale'

Kategorija: Mali nogomet Kreirano: 01 Prosinac 2019 Objavljeno: 01 Prosinac 2019

KORČULA – Uspješna subota dviju korčulanskih futsal momčadi u Županijskoj ligi.  'Lumbarda' i ' Sveti Antun' u sinoć odigranim utakmicama slavili su Pod Balonom u dvostrukom programu pobijedivši momčadi 'Dunave' i 'Plat'.

Najprije su sigurnu pobjedu ostvarili 'lumbarajski zeleni'. Nakon prvog poluvremena u kojem nije bilo golova u prvih pet minuta drugog poluvremena postigli su tri gola i na kraju došli do sigurne pobjede. Strijelci su bili Dino Špaleta dva puta,  Mario Milina , Nedo Mušić i Arijan Pandurica ,a za goste Ivan Kristović i Baldo Valjalo.

Pobjeda protiv 'Dunave' rezultatom 5:2. Bila je to druga ovosezonska pobjeda Lumbarde u čijoj dosadašnjoj statistici šest odigranih utakmica prevladava 'brojka 2 '– dvije pobjede, dva remija i dva poraza , ukupno 8 bodova za 8.mjesto na ljestvici. Nedo Mušić pak sa 8 postignutih golova peti je golgeter lige.

Lumbarda – Dunave 5:2 (0:0)

Sveti Antun je pak ostvario drugu pobjedu. Nakon što je jučer dio njih ostvario na Kutiju šibica pobjedu protiv 'Platinuma' , ovaj korčulanski dio momčadi bio je uvjerljiv protiv Plata i već do poluvremena vodstvom 4:0 manje-više riješio utakmicu. . Na kraju uvjerljivih 8:1, rezultat u kojem su 'Antunjani' imali tri dvostruka strijelcaAntonio Mušić , Andrija Filipović- Grčić i Šimun Šulentić dva su se puta upisivali u strijelce,a po jednog još su dodali Teo Borovina i Toni Skokandić. Nakon sinoćnjeg kola 'Antunjani' imaju u pet odigranih utakmica imaju 6 bodova i drže 12.mjesto.

Sveti Antun – Plat  8:1(4:0)

U slijedećem 7.kolu 7. i 8.. prosinca naši gostuju. Lumbarda igra protiv SSD Unidu, a Sveti Antun protiv Dunave.

Na ljestvici vodeći je Cavtat sa 16 bodova , ispred Rive Slano sa 15 . Duba Konavoska i Pridvorje imaju 13, Čibača 12 itd .