PLATIO I PLATINUM Sv.Antun pobjedom od 4:1 među 64 'Kutije šibica' – Roko Tarle na čelu Liste strijelaca

Kategorija: Mali nogomet Kreirano: 30 Studeni 2019 Objavljeno: 30 Studeni 2019
Napisao/la Administrator

ZAGREB – Nakon prošlotjedne prve povijesne pobjede na 'Kutiji šibica', najvećem turniru u Hrvatskoj , malonogometaši 'Svetog Antuna' napravili su i korak dalje !

Današnjim pobjedom protiv momčadi Caffe club 'Platinum' odigranoj u SŠD 'Dubrava' osigurali su prolaz među 64 najbolje momčadi ovogodišnje 'Kutije'!

Ponovno sa samo dvije zamjene od kojih je jedna bio vratar Toni Lucin. Nedostajao je i Ivano Čepo,  mladi Orebićanin inače nogometaš prvoligaša HNK 'Gorica'

Protiv CC 'Platinum' tvrda utakmica u kojoj se na poluvrijeme otišlo  s minimalnim vodstvom 'Antunjana'  golom Vlaha Stanišića, a na asistenciju Deana Medena, nekada igrača zagrebačkog  'Nacionala' s kojim je bio i prvak Hrvatske. U drugom poluvremenu Ivan Tomić i Roko Tarle zabijaju za 3:1, da bi Vlaho Stanišić svojim drugim, vrlo efektnim golom preko cijelog terena  postavio  konačnih 4:1.

Za MNK Sveti Antun su igrali: M.Batinović, T.Lucin, M.Botica, I.Tomić, V.Stanišić, R.Tarle, D.Jurić, D.Meden

Slijedeću utakmicu MNK Sv.Antun  igra  15.prosinca u SŠD 'Peščenica' s početkom u 17:40, a suparnik će mu biti momčad Mnk Gavran 2003

'Pozivamo sve Korčulane koji  će za vrijeme Adventa biti u Zagrebu da dođu i podrže naše dečke u borbi za prolaz među 32 ekipe na najjačem malonogometnom turniru u Hrvatskoj' rekao nam je Roko Tarle koji se nakon dvije odigrane nalazi na vrhu Liste strijelaca s pet postignutih golova .