Sastav ekipe Korčule za Igre otoka svijeta na Korzici

Kategorija: Korzika 2007. Kreirano: 29 Travanj 2010 Objavljeno: 29 Travanj 2010

 

Atletika (14):

 Padovan Margita , Goreta Dajana, Šeparović Danijela, Marinović Marija, Cetinić Frenola, Gugić Ivana, Gavranić Franka, Žanetić Ivan, Tomašić Ivan, Padovan Ante ,Padovan Marko, Marov Damjan

     Trener : Šeparović Gordana, Delegat Šeparović Nenad     

   

Rukomet (ž)(16) :

 Petrović Ivana, Anđić Maja, Kriletić  Mladenka, Šestanović Nikolina, Radić Tihana, Tasovac Sanda, Andreis Lucija, Bikić Ivana, Šeparović Marija, Šestanović Megi, Milina Ana, Surjan Marijela, Lozica Tereza, Dračevac Antonija –

   Trener Milina Veljko, delegat Dragojević Jurica                    

 

Plivanje (18):

Antunović Saša , Šeparović Denis, Fabris Gregor, Poljski Damir, Čeprnja

Toni, Čeprnja Mario , Fabris Vinko, Ceranić Ana, Poljak Doris, Peručić Jasna, Matulović Rita, Lozica Bojana,  Poljski Matea, Vilović Mirna, Lozica Liča,

       Trener Sanda Bajić,  Sudac Lozica Janja , Delegat  Grbin Milan

 

Stolni tenis (8) :

Tabain Ivana , Cetinić Anita, Prižmić Doris, Maričić Mate, Žuvela Antonio, Golić Antonio,

       Trener: Jeričević  Marko,  Delegat Dragojević Ofelija

 

Tenis (7):

Blažević Andrea, Prosenica Marina, Komparak Vlaho, Jurjević Vice, Strihić Danijel

      Trener: Maja Ipša Šain , Delegat   Stjepan Ipša                                   

 

Nogomet (11) :

 Franulović Deni, Žaknić Josip , Žuvela Vinko, Stojan Mario, Nobilo Vinko, Tomić Ivan, Mašković Alen, Baničević Marko -

     Trener Gudelj Igor ,  Delegat  Korunić Igor  

 

Šah (6):

Bosnić Julija, Marinović Ivana, Gavranić Zvonimir, Marinović Andrej

        Trener: Sardelić  Marino, Delegat Cetinić Jure 

   

Boćanje (6):

 Botica Josipa,  Nakičević Minka , Radojković Ivan, Živkušić Nikola,

       Trener : Šutalo Stanko , delegat Silić Jakša            

               

 

Taekwando (5) :

Suvaljko Kristina, Klisura Tajana, Roso Barbara, Anić Franka

                      Trener Šegedin Ante    

            

 Liječnik: Dr. Marko Čeprnja, novinar : Nenad Kosović,

      Voditelj cjelokupne sportske ekipe : Žarko Lozica    3

 

 Član Skupštine COJI : Dušan Kalogjera

 Gđa Liljana Ujlaki Šubić (HOO)           2

 

 U VIP delegaciji kao gosti Predsjednika COJI P.Santonia su :

        Dubrovačko-neretvanska županica  Gđa. Mira Buconić,  Miše Galjuf

        Ivo Gavranić (Općina Blato), Nedjeljko Lipanović (Općina Lumbarda),   

        Marleni Padovan ( Općina Vela Luka) i Miro Pecotić ( Općina Smokvica) 6

 

        Maja Cebalo i Dorjan Dragojević  ( Turistička zajednica ) 2

       

         Ukupno 104 osobe         

Polazak je u nedjelju 20.svibnja navečer  trajektom iz Korčule u ponoć -  autobus iz Autobusnog kolodvora u Korčuli polazi u 23,30 sati , a drugi autobus iz Vela Luke kreće u 22,00 sati.

                      

.....Since 1988... Tel. 020 715 584.....Mob.091 506 65 34
Novo! Novo! Novo! ........Na Autobusnom kolodvoru Korčula ....Telefon 715- 584

                                   

             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 

infograf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                              

                                                                                                                

 

 

 

TV Sport Danas

Od 10. svibnja 2010

Broj prikaza (hitova) članaka
8724559