OMILIO IM KUP ILYO Devet medalja natjecatelja 'Fortece' iz Slovačke, Vidu Peručiću zlato, srebro i bronca

Kategorija: Taekwondo Kreirano: 22 Studeni 2018 Objavljeno: 22 Studeni 2018

KOŠICE – Već po tradiciji u ovo doba godine natjecatelji  korčulanske 'Fortece'  nastupaju na Međunarodnom taekwondo turniru  'Ilyo Cup' u slovačkom gradu Košice .

Tradicija nastupa na tom renomiranom turniru i dugogodišnja suradnja sa tamošnjim klubom organizatorom 'Ilyo TKD Košice  dovela je na njegovo 12. izdanje  grupu, uglavnom mlađih  natjecatelja  'Fortece' u borbama, formama  i agility /kicku. Kući su se pak vratili sa ukupno 9 medalja  -  jednim zlatom, četiri srebra i četiri  brončane medalje.

Najuspješniji među njima bio je Vid Peručić osvojivši zlato i  srebro u agylity-kicku i broncu u formama.

Nositelji medalja članova TKD 'Forteca' su slijedeći:

BORBE: Baldo Murtić, Laura Grbin i Marino Padovan osvojili su  srebrne medalje,  a Ante Mušić brončanu.

FORME: Vid Peručić i Laura Grbin osvojili su brončane medalje

AGILITY & KICK: Vid Peručić osvojio je zlato i srebro dok je Ante Mušić također zavrijedio brončanu medalju.

Pokrovitelj  'Ilyo Cupa 2018' bio je  Taekwondo savez Slovačke, a  nastupilo je oko 500 natjecatelja iz 35 klubova iz 11 država.

Fotografija Naslovnice:  Vid Peručić iz Slovačke je donio zlato, srebro i broncu