Franka i Dinko seniorski prvaci Hrvatske, Ireni bronca !

Kategorija: Taekwondo Kreirano: 27 Travanj 2015 Objavljeno: 27 Travanj 2015

RUGVICA - Franka Anić i Dinko Šegedin seniorski su prvaci Hrvatske u taekwandou. Dvoje najboljih korčulanskih taekwondo boraca titule prvaka osvojili su proteklog vikenda na Prvenstvu Hrvatske održanom u Rugvici . Njihovim uspjesima pridružila se  Irena Bikić osvojivši brončanu medalju.

Franka Anić je u kategoriji  -73 do titule došla pobjedivši  članicu TK Dubrava Josipu Cetinić (KO 3:0),  a u finalu Tihanu Živković (Zaprešić) sa 14:2.

Dinko Šegedin je do titule došao u dvije borbe, pobijedivši u kategoriji  -80 najprije Luku Bakovića (Galeb) sa 14:8, a u finalu Luku Horvata (Jastreb) sa 13:12.

Irena Bikić je pak u kategoriji – 49 do brončanog odličja stigla pobijedivši  Mateju Korać (Pantera)  sa 8:3, da bi u polufinalu bila poražena od kasnije pobjednice i prvakinje Hrvatske  Mateje Kunović (Banija Pandas) 1:15 .

U ukupnom poretku natejcatelji TKD 'Forteca' zauzei su odlično 5.mjesto.

Irena Bikić na PH osvojila je brončanu medalju   ( Foto: Facebook)