VELA LUKA - Poštovani ljubitelji nogometa i Luškog Hajduka, u subotu 19.10. naši štići uzrast U-12 igrali su utakmicu 3. kola prvenstva u Smokvici, a protivnik je bila ekipa NK “Žrnovo” iz Žrnova. Naše mlade nade deklasirale su svoje vršnjake rezultatom 5:1. Po dva pogotka Gorana Rubeše i Marina Žuvele te jedan Fabijana Dragojevića
bili su više nego dovoljni za visoku pobjedu nad ekipom NK “Žrnova”. Sljedeći subote u okviru 4. kola naši štići na Lastovu bi za protivnika trebali imati domaćina NK “Omladinac”, naravno ako vremenske prilike dozvole putovanje na Lastovo.
A također u subotu ali na našem Močnom Lazu u okviru 2. kola županijske lige za kadete naši momci odigrali su 1:1 protiv Župe Dubrovačke. Iako smo imali više povoljnih prigoda za pogodak nismo uspjeli pobjediti čvrste goste iz Čibače. Jedini pogodak za našu ekipu postigao je Antonio Bačić. Sljedeće 3. kolo naši kadeti su slobodni.
A jučer su naši seniori u okviru 6. kola I ŽNL bili slobodni. Ipak nisu mirovali te su na Močnom Lazu ugostili ekipu NK “Žrnovo” u prijateljskoj utakmici. Rezultat na kraju utakmice 4:1 za našu ekipu. Strijelci Antonio Golić dva pogotka te Stipan Zlokić i Igor Žuvela po jedan pogodak.
Ostali rezultati 6. kola:
NK Croatia - NK Gusar 3:1
NK Omladinac - NK Orebić 3:1
HNK Slaven - NK Maestral 2:0
NK Župa Dubrovačka - NK SOŠK 4:0
NK Jadran LP - ONK Metković 5:0
NK Grk - HNK Dubrovnik 1919 0:2
Sljedeće 7. kolo u nedjelju u Velu Luku stiže ekipa NK “Croatia” iz Gabrila.
Sportski pozdrav
NK Hajduk 1932
Vela Luka