O
MIŠ - U prijateljskom nogometnoj utakmici u Omišu, nogometaši BŠK Zmaj odigrali su neodlučno sa domaćinom NK Omiš - 1:1 . Domaćini - 5.plasirana momčad jeseni u 3.HNL-jug koja trenutno ima i pet bodova više od našeg Zmaja, prvi su poveli iz slobodnog udarca, a izjednačio je Dean Gugić sredinom drugog poluvremena. ''Zmajevci'' su i treću pripremnu gostujuću utakmicu solidno odigrali.
Osim gola kojeg su Omišani postigli iz slobodnjaka, domaćini zapravo nisu napravili ozbiljniju prigodu pred vratima Blaćana koji su pak imali inicijativu i stvarali ,ali i propustili puno prilika.
- Realizacije pred vratima protivnika je očito problem kojeg smo iskazali u svim pripremnim utakmicama i na tome ćemo u narednom razdoblju trebati još poraditi - rekao nam je kratko nakon utakmice Sportski direktor kluba Ante Radaić.