TRI TRI TRI TRI... Poraz Kapekaša u Betini …Protiv prvaka 'Brodograditelja' 13:16

Kategorija: Vaterpolo Kreirano: 24 Kolovoz 2019 Objavljeno: 24 Kolovoz 2019

BETINA - Sve je nekako što se 'kapekaša' tiče završilo u znaku broja - tri ... Tri pobjede, tri poraza i mjesto broj tri…  Trebala im je pobjeda od tri razlike da bi bili prvaci , na kraju su doživjeli i poraz  od Brodograditelja u Betini  - tri razlike (13:16) ...

Rezime je to  i učinak momčadi KPK u ovogodišnjem natjecanju Ljetnog kupa 1B lige  'slanog' vaterpolo natjecanja u kojem je mlada seniorska momčadi KPK-a sastavljena isključivo od domaćih korčulanskih  igrača imala svoj - debi. Bez obzira na večerašnji poraz rekli bi  – uspješan!

Poraženi su večeras  od boljeg protivnika koji je odmah početku stvorio prednost i održao je do kraja. Na poluvremenu 9:4 , na kraju 3.četvrtine 12:7... Momci trenera Lovora Lozice i pomoćnika Marjana Kosovića imali su i jedan promašeni peterac… Najbolji strjelac utakmice bio je Marin Balarin sa 7 golova, Tin Fabris dao je 3,  po jednog Domagoj  Čale, Frano Filippi  i Vinko Radovanović. Kod domaćina Miljak 5, Bulat 4, Rončević 3, Zelić 2, Jadrešić 1 i Solje 1. Sve u svemu Brodograditelj je zasluženo pobijedio i na kraju proslavio naslov pobjednika Ljetnog Kupa 1 B lige.