
ZAGREB – Sedam vaterpolo momčadi igrati će u novoj sezoni 1. B vaterpolo lige. Prema sadašnjem Rasporedu natjecanje će početi u subotu 19.siječnja, dok je zadnje kolo predviđeno 04.svibnja.
Kao i proteklih četiri sezona u ligi će se natjecati i vaterpolisti našeg KPK-a, koji su prošle sezone ostvarili i najbolji plasman u ovom natjecanju – 5.mjesto među deset klubova.
Ove sezone u ligi će pored KPK igrati još DELFIN iz Rovinja, JADRAN iz Kostrene, SISCIA iz Siska a, OPATIJA , OSIJEK i BELLEVUE iz Dubrovnika koji brani dvije uzastopno osvojene titule.
Momci trenera Emila Nikolića prvu će utakmicu u njihovoj petoj uzastopnoj prvobeligaško sezoni igrati u Korčuli protiv Osijeka, dok su slobodni u 7. i 14.kolu, odnosno zadnjim kolima prvog i drugog dijela.
U privitku Raspored natjecanja u 1.B lige.