MLADOST ZA POST Kupa Završnicu započeli porazom … 15:2 za Zagrepčane

Kategorija: Vaterpolo Kreirano: 07 Lipanj 2018 Objavljeno: 07 Lipanj 2018

ZADAR - Porazom i to  uvjerljivim započeli su popodne turnir Završnice Kupa Hrvatske mlađi juniori KPK-a. U Zadru bolja je bila zagrebačka HAVK Mladost rezultatom 15:2.

Kapekaši su samo u drugoj četvrtini bili rezultatski ravnopravni ' žapcima'  koji su ostale tri četvrtine riješili uvjerljivo u svoju korist.

Golove  za KPK dali su Marin Šegedin i Franko Fabris, Davor Skokandić imaoi je šest, a  Andrija Botica dvije obrane .

Nerješiva enigma kapekašima bio je šesterostruki strijelac u redovima Mladosti  Roko Požarić, te Luka Brnetić koji je dao  4, Tin Bušić postigao je 2, a po jedan Vid Brčić ,  Marin Papež i Fran  Krpan.

Nova kapekaška prepreka je također 'zagrebačka', ujutro u petak čeka ih  'Medveščak' , a navečer im je zadnja utakmica skupine protiv Jug CO koji je danas drugoj utakmici skupine pobijedio Medveščaka  čak dvadeset razlike -  22:2.