BELVI IM IPAK OSTAO 'NA VI' U 4.kolu 1.B lige u Gružu Bellevue – KPK …13:11

Kategorija: Vaterpolo Kreirano: 10 Veljača 2018 Objavljeno: 10 Veljača 2018

DUBROVNIK  -  Imali su prednost četiri razlike ( 6:2)  na poluvremenu vodstvo 8:5  i početkom zadnje četvrtine  neriješenih  (10:10) , ali   na kraju vaterpolisti KPK ipak su poraženi danas u Gružu od domaćeg  Bellevue, vodeće momčadi 1. B lige.

Usprkos 'nuli'  trener Emil Nikolić bio je zadovoljan, nisu se , kaže, obrukali protiv iskusnih Hrošika, Tulia , braće Vranješ i ostalih … Dapače!

Nije bilo nekoliko  'domaćih'  kapekaša  ( Denoble, Cebalo …) no zato se u kapekaškim redovima pojavio Filip Kržić,  uz Kristijana Čulinu  drugi mladi 'jugaš'. Veseli  odlična predstava vratara Davora Skokandića  koji je   imao čak 17 obrana !

Nakon 4.kola 1.B vaterpolo lige KPK je tako ostao na jednoj pobjedi , uz dva poraza  i jednom odgođenom utakmici,  a u slijedećem kolu na Gojkovom bazenu dočekati  će 24. veljače momčad Jadrana iz Kostrene.