Zadnje utakmice Olimpijskih nada… U obje utakmice Novljani bolji od KPK-a

Kategorija: Vaterpolo Kreirano: 25 Travanj 2015 Objavljeno: 25 Travanj 2015

KORČULA - Sinoćnji petak bio je dan zadnjih kapekaških utakmica u okviru međunarodnog natjecanja Olimpijske nade.  Na Gojkovom bazenu gostovali su Novljani , momčad Jadrana . Jaki protivnici u obje kategorije , što su  i dokazali. Dvije njihove pobjede …

Najprije utakmica mlađih kadeta u kojoj je bilo  5:8. Prva i treća četvrtina otišle su na stranu Herceg iNovog, ostale dvije neriješeno . Dovoljno  našima tek za pristojan poraz…. Strijelci za KPK-a bili su Franko Fabris 2, Marin Šegedin, Hrvoje Žuvela i Vinko Radovanović.

Puno izraženiju premoć gosti su pokazali u utakmicu mlađih juniora u kojoj su pobijedili rezultatom 5:16. Kapekaši su jači otpor pružili samo u 3.četvrtini , u ostale tri potpuna premoć gostiju , uz napomenu da su korčulanski mlađi juniori ovaj put bili zantano oslabljeni neigranjem nekoliko ozlijeđenih i bolesnih igrača.  Mrežu Jadrana od kapekaša tresli su Mate Batinović dva puta , te Tin Fabris, Filip Rakočević i Ante Silić.

Mlađi kadeti:  KPK : Jadran 5 : 8 ( 1:3, 1:1, 2:3, 1:1 )

KPK: D.Skokandić, M.Duhović, V.Radovanović ( 1 ), I.Đivanović, H.Žuvela ( 1 ), F. Pecotić, M. Šegedin ( 1 ), F.Filippi, P.Tedeschi, B.Peručić, D.Čale, F.Fabris ( 2 ), A.Botica, V.Antunović, M.Čumbelić.

Mlađi juniori: KPK : Jadran  5: 16 ( 0:4, 1:4, 1:2, 3:6 )

KPK: Baždarić, Foretić, Žuvela, Silić ( 1 ), Tešić, Vilović, Batinović ( 2 ), Cebalo, Rakočević ( 1 ), Farac, Fabris ( 1 ), Pilipović, Sessa, Bokšić.

Mlađi kadeti      KPK – Jadran Herceg Novi         5:8   ( 1:3, 1:1, 2:3, 1:1)

Mlađi Juniori    KPK – Jadran Herceg Novi         5:16  (0:4, 1:4, 1:2, 3:6)

Utakmice u sudili Nikola Gašpardi (Korčula) i Mijanović iz Crne Gore , dok je delegat bio Milan Grbin iz Korčule

KPK je u time završio svoj debitantski  nastup u ovom međunarodnom natjecanju u kojem sudjeluju mlađi uzrasti  juga Hrvatske i klubova Crne Gore.

Mlađi juniori završili su natjecanje osvojivši ukupno u 10 utakmica 7 bodova, dok su mlađi kadeti u istom broju utakmica osvojili 4 boda.