
Nakon jučerašnjeg poraza u šesnaestini finala od talijanskog Lazia Nuota (5:9),
kapekaška U14 momčad danas je na Tomovom turniru u Dubrovniku krenula u borbu za plasman od 9. do 16 mjesta među 36 momčadi koje se ove godine natječu u ovoj uzrasnoj kategoriji.
Protivnik im je bio crnogorski Jadran iz Herceg Novog koji je sinoć u šesnaestini finala nakon izvođenja četverca poražen od dubrovačkog Jug AO. Hercegnovljani su bili boli i pobijedili 9:6. Kapekaše je koštao loš ulazak u utakmicu (0:3), a preostale tri četvrtine bile su u 'egalu'.
KPK će tako sutra igrati utakmicu za plasman od 13. do 16.mjesta, a protivnik će im biti opet Barcelona s kojom su igrali u preliminranoj Skupini. Utakmica je tada u osnovnom dijelu završena bez pobjednika, ali je Barcelona pobijedila zahvaljujući boljem izvođenju četveraca. c
Jučer protiv Lazia Nuota strijelci za KPK bili su Josip Skokandić 3, te Mate Šain i Luka Lovričević po 1, dok su se danas u utakmici protiv Jadrana HN u strijelce upisali Jakov Granić 4 puta, te Marin Oreb i Josip Skokandić po jedan put..