Za trenera mlađih uzrasta KPK Lovora Lozicu stiglo je lijepo priznanje.
Pozvan je u stručni štab U16 reprezentacije Hrvatske koja nakon dvodnevnih priprema održanih proteklih dana u Sisku danas putuju u Barcelonu na zajedničke pripreme sa vršnjacima Španjolske, a koje će trajati do 15.prosinca.
Lovor će biti pomoćnik glavnom treneru Borisu Popoviću, a ulogu pomoćnika dobio je i Ivo Begović, pretprošlesezone igrač prve momčadi i trener mlađih kapekaških uzrasta, sada trener mlađih uzrasta u Vaterpolo klubu Jug AO.
Lovor je tako nastavio tradiciju pozivanja kapekaških trenera u stručne stožere hrvatskih reprezentativnih selekcija mlađih kategorija. Podsjetimo se iste uloge u dva navrata imao je i trener Marjan Kosović je svojedobno bio pomoćni trener Vjekoslavu Kobeščaku u stožeru U15 reprezentacije, te Emilu Nikoliću u U19 reprezentaciji Hrvatske.
Poziv za reprezentativne pripreme dobio je i mladi talentirani kapekaš Duje Bissako koji se nažalost uoči puta na pripreme ozlijedio, te je morao otkazati sudjelovanje u U16 reprezentaciji Hrvatske. Našem Duji želimo brzi oporavak. Sigurni smo da će radom i igrama dalje napredovati, te opet zaslužiti reprezentativni poziv.
Duje Bissako
Foto: N.Kosović