MALI MORNAR MINI GRAND PRIX Laura Milina najuspješnija u kapekaškoj niski medalja, normi za državno i osobnih rekorda

Kategorija: Plivanje Kreirano: 03 Lipanj 2019 Objavljeno: 03 Lipanj 2019

SPLIT – Ana Franić, Marta Bakarić, Hana Muminagić, Laura Milina,  Antea Andrijić, Marko Franić i Petar Matić bili su članovi kapekaške plivačke ekipe na dvodnevnom natjecanju 'Mali Mornar' održanom proteklog vikenda u Splitu.

Bilo je to zadnje natjecanje u okviru 'Mini HPS Grand Prix' koju je organizirao PK 'Mornar',a nastupilo je više od 350 plivačica i plivača. Prvog dana kapekaška ekipa osvojila je pet medalja, a tome su u nedjelju pridodali još dvije. Najuspješnija među njima bila je Laura  Milina osvojivši ukupno četiri medalje - zlato, srebro i dvije bronce.

Medalje, norme za PH-e  i zapaženiji rezultate u subotu su osvojili i postigli:

Laura Milina- zlatna medalja na 400 slobodno i srebrna na 100m leđno.
Ana Franić- srebrna na 100m leđno te potvrdila A normu za kadetsko prvenstvo.
Hana Muminagić- srebrna na 200 prsno.
Antea Andrijić - brončana na 100 leđno.
Marta Bakarić je otplivala 'A' normu na 200 prsno..

U nedjelju drugog dana kapekaškoj ekipi donio još dvije  medalje, a obje je osvojila Laura Milina  koja je bila brončana na 100 leptir i 200 leđno.  Ana Franić  bila je  četvrta na 200 leđno, a  potvrdila je i 'A' norma za državno prvenstvo. Hana Muminagić pak  osvojila je tri četvrta mjesta -  na 100 slobodno, 200 leđno i 100 prsno, dok je Antea Andrijić  bila četvrta na 100 slobodno.

Uz to na ovom su natjecanju u nekoliko disciplina Marta Bakarić, Marko Franić i Petar Matić  otplivali svoje osobne rekorde

Naslovnica:  Laura Milina - četir medalje na natjecanju 'Mali Mornar'