OPUZEN PUZAO PRED KORČULOM Nova gostujuća pobjeda korčulanskih rukometaša -10 razlike! U srijedu Dubrovnik je na – redu !

Kategorija: Muški rukomet Kreirano: 03 Studeni 2018 Objavljeno: 03 Studeni 2018

OPUZEN -  Pet kola, četiri utakmice, tri pobjede … Tako bi izgledao 'blic' pregled dosadašnjih ovojesenskih utakmica rukometaša Korčule u 2. Hrvatskoj rukometnoj ligi jug…. Večeras,  u 5.kolu tog natjecanja Verajine  rukometne trupe prošle su Opuzenom i ostavivši domaćina na minus desetZavršilo je 29: 19 za Korčulu .

'Prvi desetak minuta egala, a onda smo se odvojili, na odmor otišli sa četiri razlike , da bi u drugom poluvremenu postepeno povećavali i zaokružili to na deset plus ' rekao je Tomislav 'Mišo' Veraja nakon utakmice, dodavši da su Opuzenu svi imali priliku igrati  posebice istaknuvši dobru večer vratara Tomislava Šegedina. Najefikasniji pak u korčulanskim redovima bio je Goran Stamatović sa 6 golova. Domaćin je imao 8 sedmeraca , od čega 3 neiskorištena, a Korčula samo jedan dosuđeni i iskorišteni.

5.kolo 2.HRL-jug

OPUZEN      19 (10)

KORČULA    29 (14)

Za Korčulu su igrali:

Šegedin, Lucin , Radovan vratari -  Z.Čenan 1,  Žuvela 3,  V.Stanišić 5,  Z.Đula 2,  Arkulin 2,  Mikešina 1, Sansović 5, Stamatović 6,  F.Mažurana 3,  D,Đula 1   Trener T.Veraja

Korčulanski rukometaš tako su nastavili odlične igre ove jeseni.  U prvenstvenoj  'kučici' je uz tri pobjede već šesti bod, a prilika da se kučica još bolje popuni je u slijedećem 6.kolu kada Pod balonom stiže sinjski Kamičak. Dobra igra i nova pobjeda još im više 'pumpa' optimizam i samopouzdanje pred slijedeće utakmice…

A ona prva pak iznimno zanimljiva, Kup utakmica  je već u srijedu 07.studenog . U Korčuli stiže  Dubrovnik . Prvoligaš…. No kao što je tu li prošle godine bilo našim korčulanskim rukometašima to baš puno ne imponira i opet će ih nastojati pobijediti…