VISOKO - Za mini rukometašice i mini rukometaše RK 'Korčula' počela je nova natjecateljska sezona…I to nastupom izvan granica 'Lijepe naše' , bilo je to jučer u Bosni i Hercegovini, na Međunarodnom Mini rukometnom turniru ' BHA Cup Visoko' u Visokom gdje je sudjelovalo ukupno 22 ekipe .
Korčulanske djevojčice igrale su u kategoriji 2006.godište i mlađe. U četiri odigrane utakmice i sa tri pobjede i jednim neriješenim osvojile prvo mjesto i zlatnu medalju . Bile su bolje od Kiseljaka (BiH) rezultatom 18:5, od Škole rukometa Metković 13:3, odigrale neriješeno sa 'Zetom' iz Golubovaca (Crna Gora) 11:11 , te na kraju pobijedile Jerkovac iz Metkovića 9:6. Uz to Marija Sardelić najbolji strijelac, Lana Vilović izabrana za najboljeg vratara , a Nina Bonifačić u najbolju petorku. Što reći nego - bravo 'curke' !
' Uz naše cure igrali su i naši mali dječaci u kategoriji 2009. godište i mlađi. Od pet utakmica imali su četiri izgubljene i jednu neriješenu, ali obzirom da su svi naši dječaci rođeni 2010. godište, da treniraju tek nešto malo više od pola godine i da je nekima od njih ovo prvi turnir, odlično su odigrali, te stekli jedno super iskustvo ' izvijestila nas je po povratku iz Visokog njihova trenerica Janja Lozica.
Fotografije u Galeriji slika




