Vikend ŽRK Vela Luka: Seniorkama poraz- kadetkinjama dvije pobjede i poraz

Kategorija: Ženski rukomet Kreirano: 23 Ožujak 2014 Objavljeno: 23 Ožujak 2014
Napisao/la Jurica Dragojević

VELA LUKA - U nedjelju 23.03.2014.  u  sportskoj dvorani Vela Luka odigrana je utakmica 06. kola Županijske rukometne lige za seniorke između ekipa   ŽRK  ”VELA LUKA“  i  ŽRK   ”METKOVIĆ 2”. Rezultat utakmice bio je:  19 : 30  ( poluvrijeme 10:14 ).

Od samog početka utakmice gostujuće igračice preuzele su inicijativu i brzo došle do početne prednosti 1:5. U slijedećih 10-tak minuta naše igračice pomalo su smanjile do rezultata 2:6  te do kraja poluvremena održavali kakav takav priključak. Na kraju poluvremena rezultat je bio 10:14 za gostujuće rukometašice.

U nastavku utakmice naše igračice su pokušavale, ali bilo je velikih oscilacija u igri, što su ovog puta bolje gostujuće igračice iskoristile i otišle na nedostižnu prednost 10-tak golova. U veoma žustroj utakmici jednostavno nismo mogli pronaći igru, te su gošće zasluženo slavile.

Na kraju konačni rezultat utakmice bio je 19 : 30 za djevojke iz Metkovića.

Naša ekipa  nastupila je u slijedećem sastavu:  Lucija Andreis (golman), Dunja Knežević, Nina Andreis (2),  Lara Cetinić,  Lidija Žuvela (4),  Lara Barčot (1),  Ana Zlokić (3),  Lara Franulović, Mia Hrboka (3), Margarita Marić (golman), Martina Prižmić,  Emmi Žuvela, Petra Vuletić, Vinka Prizmić (1), i  Sanda Tasovac (5).

Trener:  Ofelija Dragojević

Županijska liga za djevojčice 2002. god.-Turnir br. 3. natjecanja

U subotu  dana  22.03.14. u  Mokošici  je  odigran  je  turnir  br. 3.  Županijske  lige  za  djevojčice  rođene  2002. godine. Naše djevojčice odigrale su tri utakmice, gdje su 2 izgubile a 1 utakmicu dobile kako slijedi:

-  ŽRK  OPUS - Opuzen  :  ŽK  VELA LUKA        4 : 15 ( poluvrijeme:  1 : 6 )

-  ŽRK VELA LUKA  :  ŽRK  METKOVIĆ           7 : 6  ( poluvrijeme:  5 : 3 )

-  ŽRK DUBROVNIK  :  ŽRK  VELA LUKA        9 : 6  ( poluvrijeme:  5 : 3 )

Naše  male  rukometašice  odigrale  su  tri  utakmice  u  nizu  na  dosadašnjem  nivou.

Za naše su nastupile:

Marija Franulović (golman), Martina Stipković (2), Marijana Tulić (2), Lucija Maričić (5), Marina Burmas, Josipa Burmas, Gabrijela Brkić, Ana Padovan (1), Ruža Mikulandra, Eva Bačić (7), Mirela Dragojević (golman), Tamara Boglić, Antonija Padovan, Damira Franulović, Marija Manestar, Marija Žuvela (golman).

Trener:  Cvjetana Tabain