'Strašan' vikend uz dva finala Filipa Mažurane u Dubrovniku !

Kategorija: Tenis Kreirano: 17 Lipanj 2013 Objavljeno: 17 Lipanj 2013

altDUBROVNIK - Na otvorenom prvenstvu  Dubronika,dječaci do 12 godina održan je ovog vikenda mladi Korčulanski tenisač Filip Mažurana igrao je u dva finala( pojedinacno i parove) . U pojedinacnoj konkurenciji u finalu je poražen od splitskog tenisaća Marina Jakića sa 6-3  6-2. U polufinalu je napravio pothvat pobjedom protiv prvog nositelja turnira tkođer  tenisača iz Splita Kristijana Bilojevića 7-5 6-2

Filip je napravio veliki preokret, pošto je u prvom setu gubio 5-1 i 40/0  spasivši tri  set lopte i dobivsi taj set sa 7-5. Izvanrednom igrom u 2.setu protivniku nije dao nimalo šanse, te dobio drugi set sa 6-2
Finale je igrao odmah nakon sat vremena te se nije uspio odmorit za jos jednu odličnu partiju Završilo je  3-6 2-6 .

U polufinalu parove Filip i njegov partner Dino Mesović iz Dubrovnika pobijedili su prve nositelje turnira Kristijana Bilojevica i Rusa Andreja Scheboteka 6-7 6-0 10-8 . U finalu su porazeni od Marina Jakića i Marka Stojanovića 7-5 6-3