
ŽRNOVO - Okupilo se oko 35 sportskih fanatika na trećoj Sportivi (Sportski pub kviz) u Žrnovu. Kao i kod prošle 'Sportive', bilo je ekipa iz Vele Luke, pa sve do Orebića.
Kviz smo odradili u sportskim dresovima i može se reći da su neki natjecatelji došli u istinski ikonskim dresovima kao što su Maradona iz Napolija, Payton iz Supersonicsa, Casillasa iz Real Madrida... a i u dresu nezaobilaznog Marka Livaje.
Atmosfera je bila odlična, opuštena, a i u takvom ritmu smo nastavili i nakon kviza. Ekipa 'Gegenpressing' (Tomislav Matana, Marino Stanković, Mateo Stanković, Mario Glavaš i Ivan Bosnić) je pokazala najveće znanje i zasluženo su odnijeli pobjedu u svoj Orebić.
Ekipe iz Orebića su u odličnoj kvizaškoj formi. Nakon pobjede u ovotjednom općem kvizu, trijumfirali su i na sportskom.
Drugi su bili pobjednici prošle Sportive, ekipa 'Manguci 'iz Vela Luke dok je trećeplasirana bila ekipa iz Blata sa vjerojatno najkreativnijim imenom ekipe, 'Bahrudin Atajić'.
Zahvaljujemo se našem sponzoru Caffe baru 'Step' i našem domaćinu Emilu, koji nas uvijek odlično ugosti. Reakcije na kviz su bile vrlo pozitivne i željno iščekujemo Sportivu #4 koja će se održati u travnju.
Sportski pozdrav od kreatora i voditelja Sportive.
Tekst i foto: Jure Curać

1. mjesto 'Gegenpressing' iz Orebića

2.mjesto 'Manguci' iz Vele Luke

3.mjesto 'Bahrudin Atajić' iz Blata




