PROGLAŠENI ŽUPANIJSKI SPORTSKI LAUREATI Davor Skokandić sportska nada godine! Nagrada i ZŠU-a općine Blato FOTO

Kategorija: Ostalo Kreirano: 12 Svibanj 2017 Objavljeno: 12 Svibanj 2017
Napisao/la Nenad Kosović

DUBROVNIK – Već po tradiciji na današnji blagdan  Sv.Leopolda Bodgana Mandića,  zaštitnika Dubrovačko-neretvanske  županije , koji se ujedno slavi kao Dan  naše Županije, njena Zajednica športa danas je na svečanosti održanoj u dubrovačkoj  Palači  'Sponza'  dodijelila  nagrade sportskim laureatima za prošlu godinu. 

Na naše veliko zadovoljstvo dvije  nagrade ove godine stižu i na otok Korčulu !

Mladi vaterpolist KPK-a, kadetski reprezentativac Hrvatske Davor Skokandić proglašen je sportskom nadom naše Županije, dok je među  Županijskim savezima za prošlu godinu nagradu  dobila Zajednica športskih udruga općine Blato  u ime koje je nagradu primio njen Predsjednik Nenad Šeparović !

Najbolja sportašica naše županije u 2016.g. je  judašica Ivana Šutalo  (Judo klub 'Dubrovnik), a najbolji sportaš vaterpolo reprezentativac vratar Marko Bijač  (VK Jug CO Dubrovnik) .

Ženske sportske  nade su Anđela Violić (Judo Klub' Dubrovnik'  i  Petra Marinović (RK 'Dalmatinka -  Ploče).,a  pored našeg Davora Skokandića , sportska  nada županije u muškoj kategoriji je i Duje Mihaljević iz Karate kluba 'Metković'.

Najbolja ženka sportska ekipa je Ženski košarkaški klub 'Ragusa' iz Dubrovnika, a muška Vaterpolo klub 'Jug CO.  Iz istog kluba dolazi i najbolji trener naše županije, a to je Vjekoslav Kobeščak.

Zajednica športa Dubrovačko-neretvanske županije dodijelila je ove godine  još tri priznanja.  Košarkaški klub Dubrovnik dobitnik je Nagrade za 70 godina postojanja ,a  nagrada za izuzetno sportsko dostignuće dodijeljena je Vaterpolskom klubu Jug Croatia osiguranje, prvom  klubu  u povijesti hrvatskog sporta sa osvojenih  svih pet natjecanja u jednoj godini.   Nagrada za životno djelo pak pripala je Marku Matiću i dugogodišnjem nogometnom djelatniku iz Čilipa .

Čestitamo!

Najuspješnijim sportskim nadama i županijskom sportskom savezu  dodijeljene su plakete, dok su najuspješnijem treneru, te   najuspješnijim sportašima i ekipama dodijeljene  umjetničker slike autora akademskog slikara Hrvoja Puškarića.

FOTO    U Galeriji slika  Korčulanski plivački klub 

.....Since 1988... Tel. 020 715 584.....Mob.091 506 65 34
Novo! Novo! Novo! ........Na Autobusnom kolodvoru Korčula ....Telefon 715- 584

                                   

             

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

infograf

 

 

 

 

 

 

 

                      

TV Sport Danas

Od 10. svibnja 2010

Broj prikaza (hitova) članaka
6519791