DRUGI CIKLUS ZADARSKO PUPNATSKIH BILJAR DVOBOJA Krenuo pobjedom Pupnata 11:6

Kategorija: Biljar Kreirano: 08 Travanj 2017 Objavljeno: 08 Travanj 2017
Napisao/la Biljarski klub 'Pupnat'

PUPNAT - Prošli tjedan Biljarski Klub Pupnat je gostovao kod naših starih sportskih prijatelja, BK Zadar .Ovog puta, zahvaljujući velikoj želji za pobjedom naših mladih igrača, BK Pupnat je  pobijedio Biljarski Klub Zadar sa 11-6. Za Pupnat je igralo 9 trenutno najbolje plasiranih igrača sa rang liste klupskog natjecanja, koji se redovno održava u prostorijama BK Pupnata.

Najbolje prosječne rezultate u našoj ekipi je imao Marko Pecotić (+12 po kolu), te Andrej Marelić. Najbolji igrač ovog susreta je Zadranin Branko Cetinjanin (+14 po kolu). Čestitamo!

Turnirom odigranim pretprošlog vikenda pokrenut je drugi ciklus ekipnog natjecanja dvaju klubova.

U prvom, a koji je trajao 10 godina Zadar je dominirao s 15 od mogućih 20 pobjeda. No, ovoga puta, kako naš klub ima više igrača,pa tako i više mladih s velikom razinom entuzijazma, pobijedili smo mi.

Jednako tako očekujemo i početak novih natjecanja protiv Biljarskog Kluba Predator Sarajevo. S njima smo se natjecali sedam  godina, a novi susret protiv BK Predatora očekuje nas u svibnju, na kojem će, prema dogovoru, sudjelovati samo po 5 najboljih igrača po rang listi klubova.

Također prvih pet po rang listi klupskog natjecanja će sudjelovati na svim turnirima pod Biljarskim Savezom u sezoni 2017/2018, a koja počinju krajem travnja.

Ovom prigodom želimo zahvaliti Zadranima na doista fantastičnoj dobrodošlici te srdačnom gostoprimstvu. Naš domaćin je bio gosp. Čedomir Perinčić,  legenda zadarske košarke, generacija Ćosića i Gjergje, dakle pripadnik generacije Zadra koja je harala košarkaškim svijetom. Stariji sugrađani se zasigurno tih vremena sjećaju. Slike zorno prikazuju u kakvom smo košarkaškom hramu odigrali susret!

Veliko hvala Zadranima !!!

 

FOTO u Galeriji slika  Biljarski klub 'Pupnat' 

.....Since 1988... Tel. 020 715 584.....Mob.091 506 65 34
Novo! Novo! Novo! ........Na Autobusnom kolodvoru Korčula ....Telefon 715- 584

                                   

             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 

infograf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                              

                                                                                                                

 

 

 

TV Sport Danas

Od 10. svibnja 2010

Broj prikaza (hitova) članaka
8724434