TRPANJ PENALIMA ZATRPAN Dosuđena četiri - jedan iskorišten! Putnikoviću i Enkelu uvjerljive gostujuće pobjede

Kategorija: Nogomet Kreirano: 02 Prosinac 2019 Objavljeno: 02 Prosinac 2019

Petnaest golova vidjeli su gledatelji u tri utakmice 7.kola jesenskog dijela natjecanja u 2. Županijskoj nogometnoj ligi.

Najviše u derbiju na 'Oliverovom igralištu' u Trpnju  u iznimno zanimljivoj, golovima i događajima bogatoj utakmici između Faraona i Omladinca.

Gosti sa Lastova imali su vodstvo u 71.minuti od dva razlike (1:3), ali su u završnici Trpanjci uspjeli postići dva gola,  imali i veliku priliku pobijediti, ali je  ipak završilo 3:3. Strijelci za  goste bili su Ivan Jurica (13), Kristijan Simić u 50.minuti  iz kaznenog udarca i Ivica Barbić (71), dok su se Trpanjci radovali golovima Joza Mastilice u 33. i 74, te Joška Vučića pet minuta prije kraja. Zanimljivost je utakmice je svakako to da su dosuđena četiri kaznena udarca, po dva na svakoj strani, a iskorišten samo jedan!  U doslovce zadnjim trenucima sudačke nadoknade 'farauni' nisu iskoristili kazneni udarac za pobjedu, Jozo Mastilica 'panenkom' je promašio okvir gostujućih vrata !

Enkel je uspješno prošao stonsku Batalu pobijedivši domaći SOŠK 1919  rezultatom 4:1. Golove za pobjednika dali su Borna Obradović dva puta , te Pero Saulan i Maro Mileusnić. Za poražen strijelac je bio Hrvoje Franković.

Uvjerljiv je bio Putniković u Kuni protiv Rata pobijedivši 4:0 čime se priključio kvintetu klubova koji u proljetnim nastvaku pretendiraju na visok plasman. Strijelci su bili Mateo Krmek (45), Nikola Jeić ( 47. I 66.) i Robert Levanat. (74).

Nominalno jesenski dio je jučerašnjim kolom završen. Prvi je trenutno Enkel, no trebaju se odigrati još dvije zaostale utakmice u kojima u obje igra sada 2.plasirani Omladinac iz Lastova , nakon čega će se znati i jesenski prvak.

Rezultati 7.kolo: SOŠK 1919 – Enkel 1:4, Faraon – Omladinac 3:3, Rat – Putniković 0:4

Redoslijed:  Enkel 12 (6), Omladinac 10 (4), Faraon 10 (6), Grk 9 (5), Putniković 9 (6), Rat 3 (6), SOŠK 1919 /-5/ -2 (5)

Neodigrane utakmice: Omladinac – SOŠK 1919 i Grk – Omladinac