ČETIRI BODA U ČETIRI DANA Protiv favorita lige prvi gostujući bod… Zadar – BŠK Zmaj 1:1

Kategorija: Nogomet Kreirano: 21 Rujan 2019 Objavljeno: 21 Rujan 2019

ZADAR  -  Iza zmajeva je  - uspješan tjedan...Nakon prve ovosezonske pobjede ostvarene u utorak , današnja subota je 'korčulanskim crvenim' donijela i prvi ovosezonski gostujući bod.

BŠK Zmaj je na gostovanju  kod jednog od favorita lige u Zadra  uzeo vrijedan bod.  Zmajevci su poveli u 28.minuti preko Luke Bilaća, da bi za domaćina izjednačio Jure Jerbić u 68.minuti. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao.

dakle četiri boda u četiri dana  za momčad  iz Blata... Zmajevi se polako ali sigurno 'zagrijava' i diže,  kako je i rekao  njihov trener Mario Svaguša iz kola u kolo igraju sve bolje. U slijedećem pak  u nedjelju 29.rujna na Zlinjama im u županijskom ogledu stiže Neretvanac iz Opuzena.

Za BŠK Zmaj u Zadru su igrali:

Šutalo, Didović, Bilać (od 90.Pecotić), Krtalić, Stanić, Sršen, Erjauc (od 88.Cetinić), M.Marić, Džeba, Urlić (od 66.Sardelić) , D.Marić

Nakon današnjeg 5.kola 3.HNL-jug BŠK Zmaj se nalazi  na 10.mjestu sa 5 osvojenih bodova.

Rezultati 5.kola: Uskok - Hrvace 5:2 , Jadran LP - Kamen 2:2, Zadar - BŠK Zmaj 1:1, Zagora - Primorac (BNM) 0:2, Vodice - RNK Split 2:1, Junak - Neretva 3:1 .