POKLOPIO IH KAMEN Zmajevi u sezonu krenuli porazom - 0:2

Kategorija: Nogomet Kreirano: 01 Rujan 2019 Objavljeno: 01 Rujan 2019
Napisao/la Veljko Oreb / Nenad Kosović

BLATO - Gotovo 400 gledatelja došlo je na uvertiru nove  trećeligaške sezone  BŠK Zmaj i  na žalost vidjeli poraz svojih ljubimaca.

Prvo poluvrijeme 'crveni' su dobro kombinirali u polju, napravili i nekoliko izglednih prilika u kojima se istaknuo gostujući vratar Vojnović. Već na startu utakmice  Jakov Marinović je u 2.minuti pucao pokraj gostujućih vrata , a dvije minute kasnije odapeo je Nemanja Šešlija,ali je Kamenov vratar Krešimir Vojnović obranio.U  14.min pucao je  Lovro Kordić, ali preko gostujućih vrata.

Gosti su pak čekali svoju priliku i dočekali je u 23.minuti. Jedna duga loptu iz njihovih obrambenih redova dolazi do Luke Begića koji centrira pred vrata domaćih, a Branimir Kujundžić pogađa desnu stranu Šutalovih vrata za - 0:1. Do poluvremena  još dvije prigode domaćih. U 32.min Marinović je neodlučan i prilika ide u nepovrat, a minut kasnije pucao je i  Mario Marić ali je Vojnović na mjestu.

Slično i drugo poluvrijeme u kojem su odlično postavljeni gosti i dalje vrebali priliku iz kontranapada. Domaći nogometaši opet dominantni u polju, ali i neefikasni u  nekoliko prilika . Najbolju propustio je Mario Marić u 83.minuti, izbio je sam pred Vojnovića koji je odličnom obranom spriječio izjednačenje.

U 85.minuta sve je riješeno… Opet je  koban po zmajeve,  bio najbolji igrač utakmice kapetan gostiju Branimir Kujundžić , probio  se po desnoj strani , ubacio oštru loptu pred domaća vrata na koju je naletio Petar Brkan i zatresao mrežu za konačnih -  0:2.

Tvrd je 'zmajevima' Kamen u zadnje vrijeme …Već treći  u nizu poraz u dvobojima protiv momčadi iz Ivanbegovine.

BLATO – Igralište Zlinje. Gledatelja 400. Sudac Josip Budan (Podgradina). Pomoćnici Agičić i Čulina.

Strijelci. 0:1 B.Kujundžić (21), 0:2 Brkan(85)

BŠK ZMAJ: Šutalo, Marinović (od 64.Krtalić), Didović, Bilač (od 89.Pecotić), Sardelić, Kordić (od 46.D.Marić), Sršen,  M.Marić, Džeba, Šešlija, Zovko

KAMEN: Vojnović, Čelić, Jerčić, Kilić (od 89.Čaljkušić), Varea, Begić, Bilić, B.Kujundžić (od 89.I.Žužul), T.Žužul, Ljubičić (od 56.Brkan), Karin