TURNIR U VRANJICU Omladinac - BŠK Zmaj 1:2 … Zmajevi danas u finalu protiv drugoligaša Solina

Kategorija: Nogomet Kreirano: 10 Kolovoz 2017 Objavljeno: 10 Kolovoz 2017

VRANJIC -  Jučer je u Vranjicu počeo Memorijalni nogometni turnir 'Slaven Jurić ', na kojem zadnjih sezona redovito sudjeluje i  BŠK Zmaj.

U jučerašnjoj prvoj utakmici turnira momčad iz Blata bila je bolja od domaćina 'Omladinca rezultatom 2:1 . Poveli su domaćini preko Lozića u 25.minuti, a  'bškovci' su do pobjede stigli u zadnjih deset minuta utakmice golovima Čubela (80) i Stričevića (85)  .

BŠK Zmaj će tako dans u finalu turnira igrati za pobjednički pehar  protiv drugoligaša 'Solina' , koji je u drugoj utakmici, u ogledu dvaju drugoligaša bio bolji od B momčadi splitskog Hajduka rezultatom 2:0 .