ZMAJEVI UHVATILI NOVI PEHAR I NOVO PRETKOLO Finale županijskog nogometnog kupa Gusar - BŠK Zmaj 2:3

Kategorija: Nogomet Kreirano: 24 Svibanj 2017 Objavljeno: 24 Svibanj 2017

KOMIN  - Nogometaši BŠK Zmaj pobjednici su ovogodišnjeg natjecanja za Županijski nogometni Kup. U finalnoj utakmici odigranoj danas  na Igralištu 'Pržina' u Kominu pobijedili su domaćina, županijskog prvoligaša Gusara rezultatom 3:2.

U prvom poluvremenu Blaćani su sa dva gola Marka Vrkića  u 20. i u 40.minuti  stekli osjetno vodstvo, činilo se da će bez većih problema podići pobjednički pehar u Kominu ...

No domaćin  je samo dva minuta nakon početka nastavka  smanjio rezultat golom iz jedanaesterca kojeg je realizirao Nedo Vlahović. Bilo je potom još  prilika i za jedne i za druge, da bi ipak u 83. minuti Branimir Galić svojim golom ' stavio stvar na svoje mjesto'…

Do zadnjeg zvižduka suca Ante Kosora domaćin je tek uspio ublažiti poraz golom kapetana Stjepana Vahovića u zadnjoj minuti utakmice .

Ovo je već peti pobjednički pehar kluba sa Zlinja u ukupno sedam njegovih plasmana u finalnim utakmicama Županijskog kupa.

Kao pobjednici Blaćani su time  još jednom stekli pravo igranja u Pretkolu Kupa Hrvatske.

Finale Kupa DNŽ

GUSAR           2

BŠK ZMAJ     3

KOMIN  - Igralište Pržina. Gledatelja 350. Sudac: Ante Kosor (Dubrovnik).
Strijelci: 0:1 Vrkić (20), 0:2 Vrkić (40), 1:2 N. Vlahović (47-11m), 1:3 Galić (83), 2:3 Stj.Vlahović (90)
GUSAR: Ivanković, Dulaj, Blažević (od 44. Sta.Vlahović), Parmać (od 56. T. Dodig), Stj.Vlahović, Nikolac, Žderić, I. Medak (od 85. Šuman), D. Dodig, N. Vlahović, N. Medak (od 69. Vladimir)

Trener: Mario Oršulić.
BŠK ZMAJ: Jelić, Grbavica, Batur, Vrkić, Špaleta, Abazi (od 55.Nobilo), Velimirović (od 85. Janjić), Tadić, Didović, Šešlija  (od 72. Silić), Galić.

Trener: Grgica Kovač