Jadran slavio u korčulansko-pelješkom derbiju na Blatini

Kategorija: Nogomet Kreirano: 03 Studeni 2014 Objavljeno: 03 Studeni 2014
Napisao/la Frano Hudulin

SMOKVICA - Prvenstvena utakmica 6.kola 2.ŽNL DNŽ s ogledom Korčule i Pelješca između domaćeg Jadrana iz Smokvice i gostujućeg Faraona iz Trpnja igrala se 02.11.2014 u Smokvici na Igralištu Blatina.

Rezultatom 6:2  Jadran je bio bolji od Faraona. U 17. minuti prvi gol za NK Jadran je postigao Mladen Salečić. Potom  Marin Laus u 51.  minuti trese mrežu za 2:0, a u 60.oj minuti  Antonio Pecotić postiže treći gol za Jadran. Trpanjci su smanjili u 71.  minuti preko Tonija  Milovića, da bi Ivan Tomić 'Kero ' dva puta bio strijelac, 73 i  89. minuti.  Jedan put mrežu Trpanjaca tresao je i Neno Tomašić, dok je drugi golo za goste postigao Ante Gavran .

Utakmicu je dobro sudio Mersad  Zukić iz Korčule,s svojim pomoćnicima Zoranom Maškovićem i Josipom Gudeljom iz Blata.

Delegat na utakmici je bio Dinko Oreb iz Blata. Slijedeću  utakmicu 09.11.2014  Jadran igra u gostima u Popovićima protiv  Enkela.