Na ušću Cetine korčulanski zmajevi 'pokorili' omiške gusare ! Omiš – BŠK Zmaj 1:3

Kategorija: Nogomet Kreirano: 02 Rujan 2014 Objavljeno: 02 Rujan 2014

OMIŠ – Nakon dvije domaće utakmice u kojima su ulovili samo jedan bod, korčulanski zmajevi na svom prvom gostovanju u novoj sezoni donijeli su  - cijeli plijen ! Pobjeda u današnjem prekorednom 3 .kolu  3.HNL-jug na ušću Cetine od 3:1  protiv domaćeg Omiša.

Izvješća govore da je pobjeda momčadi trenera Igora Gudelja mogla biti i uvjerljivija. .. No i ovako su tri gostujuća boda itekako velika s kojima su se velikim dijelom vratila i ona domaća izgubljena u prva dva kola...

U prvom poluvremenu za zmajevce je poveo Jerko Šeparović,  domaći nogometaši izjednačili su preko Povijača , no u nastavku  dva gola za pobjedu Blaćana dao je Marko Vrkić .

Nakon nepotpunog 3.kola BŠK Zmaj ima 4 boda i nalazi se u sredini ljestvice .

Osokoljeni pobjedom u Omišu , korčulanski zmajevi u subotu na svojim Zlinjama dočekuju Kamen iz Ivanbegovine  i  nadaju se i prvoj domaćoj pobjedi…

Rezultati do sada odigranih utakmica 3. Kola :

Omiš - BŠK Zmaj 1:3 (Povijač / J.Šeparović, Vrkić 2)
Hrvace - Val 3:0 (Ajduković, Barać 2)
Croatia  Šibenik 1:4 (P.Šuto / Prijić 2, Perica, Zelić)
Neretvanac - Zagora 2:0 (Vasilj 2)
Jadran LP - GOŠK 3:1 (Lešić 2 , A.Krstičević /Grbešić)
Mosor - Primorac 2:0 (Šarić, Ercegović)
Solin - Neretva 3:3 (Perković, Bilonić, A. Štimac / Ćelić, Jerković, Milinković)