SLANU SLANO POD BALONOM U 6.kolu Županijske futsal lige …Lumbarda – Riva Slano 5:2

Kategorija: Mali nogomet Kreirano: 02 Prosinac 2018 Objavljeno: 02 Prosinac 2018

KORČULA – Treću u pobjedu u Županijskoj futsal ligi ostvarili su Malonogometaši 'Lumbarde'. Sinoć Pod Balonom pobijeđena je momčad ' Riva' iz Slanog rezultatom 5:2.

Do poluvremena bilo je 2:0 za u kvalitetniju i u svemu bolju  Lumbardu, a oba gola ja da je upravo momak iz Lumbarde – Nedo Mušić u 9. i 11.minuti.

Početkom nastavaka (18)  za goste je malčice 'kljucnuo'  Mateo  Kljunak postigavši njihov prvi  gol da bi tri minute kasnije Arijan Pandurica svojim prvim  golom opet vratio stvari na svoje mjesto za 3:1.

Do kraj za Lumbardu strijelac je bio i David Jurić (22) , te drugi put Arijan Pandurica minut prije kraja. Prethodno su se i gosti u 25.minuti radovali drugom golu kojeg je postigao Petar Lončar.

Utakmicu su pred 50-tak gledatelja sudili Mersad Zukić iz Korčule i Dino Franulović iz Vela Luke,  a funkciju delegata obavio je Orebićanin Nikša Nogalo.

Dosadašnji učinak Lumbarde u ovo ligi u pet odigranih utakmica , su dvije pobjede , jedan remi i jedan poraz za ukupno 10 osvojenih bodova i trenutno sasvim ugodan 'smještaj' u gornjem domu lige od  17 klubova. U vodstvu je MNK Cavtat sa 15 bodova iz 6 odigranih utakmica.

U slijedeće 7.kolu 08.prosinca  Lumbarda ide u goste kod momčadi 'Dunave' i iz istoimenog mjesta u konavoskim brdima.

Foto Naslovnice:  Nedo Mušić - dva gola protiv  Rive iz Slanog.